2021

Eelmisel aastal toimus paljude inimeste eludes suuri muutusi. Ka minu omas. Käima läks Paula positiivne podcast, viisime läbi põnevaid koostöid, suutsin luua rohkem kunsti ja üleüldse toimetasin palju kõige uuega! Hakkasin taas rohkem Paula juuksestuudios TÖÖLE!

2021 aasta algus on juba väga põnevalt kulgenud.. Pole kaua enam oodata, kui käes on särav kevad! Aeg läheb linnulennul! Loe mida me juba teeme või mis on tulekul!

Medkeskus.ee

Turundame hetkel väga kasulikku e-poodi, milleks on www.medkeskus.ee! Sealt leiad tõesti ülimalt hea hinnaga vahendid käte, pindade ja töövahendite desinfitseerimiseks. Leiad ülimalt mõistliku hinnaga kvaliteetseid meditsiinilisi maske! Mina kandsin varem pigem korduvkasutatavaid, aga siis hakkas näonahast kahju ning medkeskus.ee maskid on niiiiiiii mugavad ja super hea hinnaga, et pigem kasutan neid. Piilu kindlasti ka visiire, prillvisiir on minu lemmik. Nii ilusad helesinised prillid.

Medicina.ee

Kindlasti hoia end kursis Eestis veel liiga vähe tuntud PRP protseduuriga. Väga kahju, et inimesed ikka veel väga ei tea sellest midagi. Mina jagan aga teiega lahkelt oma kogemust. Kes pole veel näinud, siis kindlasti vaadake minu Instagrami kontolt videot esimesest protseduurist! PRP protseduur ehk tuntud kui ka Vampire Facial..Plasmateraapia jne.. Staaride lemmik protseduur. Lihtsalt rääkides.. Sinu veenist võetakse veri (Elli-Maria võtab seda nii, et ka mina suur minestaja ei minestanud ning valus ka polnud!), muidugi veri peab enne seda korras olema, vanusepiirangut pole. Seejärel pannakse see ühte aparaati, mis siis eraldab plasma verest. Plasma võetakse süstlasse ning tehakse süsted peanahka või näonahka. Mina teen sel korral 2. ja ka 3. protseduuri peanahale. Mis see teeb? Kui ma juuksed patsi panen, siis mind häirib, et mul on hõredamad kohad peas.

Väga laheda PRP protseduuri video Medicina Kliinikus tegi Ken Järveoja (Lakestream Media)!

Jah, see veel pole nii hull, aga ma olen realist. Kui me jääme vanemaks, siis juuksed ei lähe imekombel tihedamaks vaid just hõredamaks. Et vananeda uhkemalt, tahaksin ma ikkagi veidi tihedamaid juukseid. See pole ainult minu pisike mure. Igapäevaselt näen naisi, kellel on tuka osa meeletult hõre, kellel on pealaelt super hõre, mujalt on tihe.. Ja ärge pange pahaks, ma alati hoiatan teid! Sest minu juures on käinud umbes 6-7 aastat tagasi üks vanem naisterahvas (vanuses umbes 60 -ringis). Ta käis pidevalt ja ikka tahtis midagi osta, et mis aitaks. Ta käis lausa parukaga, sest enda juuksed olid tõesti - tohutult hõredad. See õpetas mulle, et mingite iluprobleemidega võiks varakult tegeleda, kui hiljem lootusrikkalt siis rohkem maksta sinna suunda, mis ei aitagi. Aga mina talle igasugu tooteid ei müünud. Rääkisingi talle, et need seerumid, mis niisama peanahale kantakse, need lihtsalt selles vanuses ei aita midagi sinna juurde tekitada.

PRP seevastu, selle protseduuri vältel tehakse süsted ja Sinu oma vereplasma aitab tõesti juukseid pähe juurde saada. Inimesed, kellel on Alopeetsiaga probleem, neid muu praktiliselt ei aitagi.

Mina jagangi oma protseduuri kogemust suure hea meelega, sest nii palju on noori inimesi, kellel on hõredad kohad peas. Siinkohal pole abi kallitest šampoonidest ja seerumitest. Šampoon peab olema õrnade pesuainetega ja puhas, peanahk peab olema balansis ehk ei tohi kestendada, kuivada, olla üle koormatud mingitest ladestustest. Ega puhast ja ilusat peanahka kohtan uute klientide seas vähe. Jah ka neid püsikliente on, kellele jõuluvana midagi vahvat tõi - neid on. Peanahk annab sellest kohe märku! Enne seda PRP plasma protseduuri peab peanahk olema korras, ilma haavanditeta, puhas, niisutatud, ilusat naha värvi, mitte põletikuliselt roosa jne.

Migreen

Varsti saate teada..

Juba varsti räägin ma teile, kuidas ma oma migreenidest ja pingepeavaludest olen suutnud vabaneda! Minu stressi level on pidevalt üsna kõrge ning tegelikult on see suur ime, et ma saan hakkama ilma valuvaigistiteta! Neid, keda kimbutab migreen, on tegelikult meeletult palju. Tööd, rabelemist, kunsti, kõike on ikkagi väga palju ning unetunde on vähe. Ärge seda arvake, et ma olen rohkem magama hakanud. Oh ei! Seda võlga ei saa niipea tasutud!

Sellest kõigest kuulete ja näete juba varsti!

Paula Lill Design

Täna pildistasime Reinuga koos üles uut disaini kottidele ja riietele!

Niiiiiii lahe! Ps. Kes veel ei tea, siis Suitsupääsusüda meie helkurkottidel, riidest kottidel ja plastikpudelitest taaskasutatud kottidel olev print on tegelikult originaalmaalilt maha pildistatud. Ja veidi aega tagasi valmisid imeilusad mustad tiivad! Juba varsti on uued tooted teie ees!

TULEMAS ON KA E-POOD, KUST SAATE OTSE TELLIDA

JA SOODSAMA HINNAGA! 🖤

en_USEnglish