BOTOX

BOTOXI PROTSEDUUR PROAGE ILUKLIINIKUS

MITTE ENAM NII TABU

Mina käisin tegemas Botuliintoksiini süste Tartus Pro-Age ilukliinikus. Muidu olen ma selline ülima nõelahirmuga minestaja, aga sinna läksin ma koostöö raames ehk plus lisaärevusega, et kas kõik kenasti linti saab ning õnnestub.. Ja saigi! Maksimaalselt äge ja parim kogemus. Miks? Sest ma esiteks juba ei minestanud, ma olen seda juba teinud mujal. :)) Jube onju! Naised kannatavad nõelu, valu, elavad oma hirme läbi muidugimõista ilu nimel. Minu jaoks on loomulik ilu meeletult oluline. Ma pigem käin ilma meigita, hoian lihtsalt kulmud korras, austan püsimeiki kulmude ja laineri näol, jumaldan lux-näohooldust ja kodust õhtust ilurituaali.

Aga kindlasti ei tähenda loomulik ilu minu jaoks kortsulist laupa.

Kortsud tekivad meil lihasmäluga. Isegi kui püüad "unustada" oma laubaga ühendust, siis ikkagi tõstad sa tahtmatult kulmu ja imestad ehk liialt palju. Ja see hakkab korduma, samuti on horisontaaliga, kui sinna liigne vagu "kasvab" ja vanust on juba ehk 40-kanti, siis enam pole nii kerge neist vabaneda. Naerukurrud on armsad ja need ma endale ka jätan, hetkel. Kurjust ma küll ligi ei lase, ei kusagilt!

KURJUSEKORTS JA HORISONTAAL

Alustame siis sellest, et kõigepealt broneerid endale aja Pro-Age ilukliinikus ning lähed Dr. Karin Rallmanni vastuvõtule. Ta on nii tore, annab väga palju infot nagu peabki, rääkisime kõigele lisaks ka minu silmalaugudest jms. Seal on nahka palju ja on oht Botoxi vajumisele, pigem teeme mikro-kogused või siis õigem öelda ehk, hästi väheses koguses. Karta pole midagi, protseduur on nii kiire ja torked ei ole valusad, hetkeks ehk väike sutsakas. Mina olen selline jänes, et palun endale alati ka väikese nuuskpiirituse tupsaka juhuks kui pilt hakkab ära minema. Tegelikult polegi nii hullu midagi, mina lihtsalt ei saa ka verd anda, nii kui vaatan siis kukun ka. Kui ma sel korral muretsesin, siis ikka natuke ka kulmude vajumise pärast (see on Botoxi puhul risk ka kui suurtes koguses süsteid teha, siis kulmud vajuvad alla), vastupidiselt me kuidagi nagu panime nad kenasti paika, väike kulmude lift hoopis.. :)) Võibolla ma lihtsalt tunnen nii, ma ei tea. Ta tegi mulle nii õigetesse kohtadesse, et kulmud on nii kenasti "up" ja mul on nii värske pilk ja otsmik. Ei mingit kurjust! Siin pildil pole mul ei jumekat ega puudrit, pole isegi ripsmed värvitud, ainult kulmud ja keemiliselt. Kui nahk on hooldatud ja kortse ei teki - välimus ongi piisavalt värske ning Sa ei vaja tohutut meiki. Muidugi on vahel tore end "lille lüüa" ja teistmoodi ilus olla, aga igapäevaselt meeldib mulle hingav nahk ja värskusest pakatav nägu. Muidugi ka sirge otsmik!

KUNI 30. 09.23 KASUTA PRO-AGE ILUKLIINIKUS DR. KARIN RALLMANNI JUURES BOTULIINTOKSIINI SÜSTIDES SOODUSKOODI "PAULA5"

Kusjuures minul püsib Botoxi tulemus meeletult hästi, viimane kord püsis tulemus lausa 9-kuud. Botuliintoksiin ei täida midagi, aga halvab vajaliku lihase ja Sa ei saa lihtsalt kortsutada. Mina olin Türgis reisil ja lõin päikese käes sotsiaalmeedia sisu ja tahtmatult see vinge kurjusekorts ise krimpsutas seal ees. Seda ma ise seal ei kortsutanud tahtlikult, kissitame ju päikese käes ja nii iga kord, kui jalutad, spordid, peesitad rannas, niidad muru jne.. Reisilt tulles olin veendunud, nii see võimalus peab siit kohe kaduma. Ja enne uut reisi käisingi kohe ära. Botuliintoksiiniga ei soovitata mõned päevad sauna minna, pea alaspidi seista, natuke aega sportida ja ... ma isegi ei mäleta enam kogu infot. Aga, see pole midagi meeletult erilist, 15-30 min. ja ongi käidud. Päris tulemus avaldub 14-päeva jooksul, mina olen nii tundlik, et mul ilmnes õige mõju juba lähipäevil. Botuliintoksiini kohta saad lugeda Pro-Age ilukliiniku kodulehelt SIIN. Kindlasti, kui spordid palju, saunatad tohutult ja Sinu organism viib mürke jms meeletu kiirusega välja, siis kindlasti igal inimesel ongi individuaalne püsivus. Mina olen tundlik ja mul kestavad igasugu tulemused hästi. Ka huulte mõju keskmiselt isegi kaks aastat ja peale! Kõik oleneb ka Sinust.

Lisan siia ka natuke infot Pro-Age kliiniku hindade kohta, kui soovid veel lisainfot või soovid aja brineerida, siis leiad selle info SIIT.

  • Kolm tsooni koos (kulmudevaheline, kanavarbad, laup) 300€
  • Laubakortsud (koos kulmudevaheliste kortsudega) 225€
  • Silmaümbrus ja kulmudevahelised kortsud 250€
  • Liighigistamise ravi (hüperhidroos) 350€
  • Browlift 100€
  • Lip Flip 100€

Tagasiside:

DR. Karin Rallmann on Esteetilise meditsiini arst ja neuroloog, kelle kätesse võid end usaldada. Konsultatsioon oli suurepärane. Olin seal esmakordselt ja koheselt võeti mult kõik mu hirmud. Tundsin end väga hästi, kõik mõõdeti, räägiti ja süsted tehti kiirelt ning veelkord.. Ma tundsin end nii hästi. Ma olen tõesti tänulik nii toreda kogemuse eest. Tulemus on super hea ja ma tunnen tõesti end taas hästi.

Kasuta Septembri lõpuni DR. Karin Rallmanni juures sooduskoodi "Paula5" ja saad 5% soodustust Botuliintoksiini süstidelt.

Pro-Age Ilukliinik

Tel: 799 4417

Email: info@proage.ee

Paju 1A, Tartu, 2 korrus

Tegevusluba nr L05325

en_USEnglish