Kõige kalleim aeg.. perega!

Mida teha tubastes tingimustes, et kõigil oleks tore ja ka vanematel huvitav? See on alati selline pingeline küsimus, aga mul on teile vastus. Braingames kaupluses on väga palju lahedaid mänge, teenindajad on VÄGA teadlikud ja peavadki olema. Sest see pood on puupüsti täis mänge, mis võivad isegi liiga keerulised olla. Naerge naerge! Aga ma küsin alati nõu, et sobiks 8-aastasele ja poleks liiga pikk jne, seal on nii palju erinevaid mänge.

Esimene mäng on selline, kus tuleb 6 värvi õiges järjekorras meelde jätta ning loeb ka kiirus. Tundub lihtne? 😀 Oh ei, tule nutiseadmest välja ja palu oma ajul 6 erinevat värvi meelde jätta. Olen aus, alguses on päris keeruline. Hea mäng teritamaks mõistust. Alguses ei saanud me nii kergelt vedama, kuna istuti arvutis ja teistsugune põnevus oli sees, siis karpi avades juba oli kutil juba vaim valmis. Kindlasti utsitage lapsi ka koos mängima just selliseid mänge.

SPEED COLORS

Tore mäng kogu perele.

Mida peab mängus tegema? Esiteks seda saab kahekesti ka mängida.Jagatakse mõlemale joonistuskaart ja üks punktide märkimise kaart. Vaatad värvidega kaarti, püüad meede jätta, pöörad ümber ja proovid ära värvida teise poole samuti õiges järjekorras. Punkte saad nii palju, kui õigeid värve värvid. Meil tekkis küll hasart ja Romanil ka. 😀

Pakis neid kaarte jagub, kiirelt nad korduma ei hakka. Tase - polnud liiga raske, super hea pea värskendamiseks.

Mängu hind 17,95

en_USEnglish