PAULA KINNISVARA ARVAMUS

INVESTEERIMINE. KODU.

Kui Sa lugeda ei viitsi rohkem, siis klikka lingile ja piilu väärtuslikku uusarendust Tartu linnapiiril. Kodune, mugav ja arenev piirkond!

Hea asukoht

on alati tähtis oma raha paigutamisel kinnisvarasse.


Nutikalt ostetud

kinnisvara aitab Sul edasi tegutseda olemasoleva rahaga. Kindlasti on kodulaen kõige soodsaim ja mõistlikum laen üldse. Mina sain näiteks oma kodulaenu intressiks vaid 1,92% ning parim pakkumine oli isegi 1,79%.


Kuidas kasutad oma ostu

, kas Sa kasutad seda välja üürimiseks või oma hetkelise unistuste koduna. Alati on kinnisvarasse investeerime hea idee!

Kui üürid ise veel korterit, siis...

vaata aastast üürikulu, mille võiksid maksta ammu pangale. Kui Sinu kodupank ütleb ei, siis meil on turul veel ägedaid panku, kes ikka on palju lahkemad ning kindlasti kasuta KREDEX käendust! See on väga suureks abiks.

Ühe kuu üür

550€

+ kortermaja puhul suuremad kommunaalid korteri arvelt.

Ühe aasta üürikulu kokku

6600€

Näiteks ridaelamus elamise pealt hoiad koridori kommunaalkuludelt kindlasti vähemalt 50€ kuus kokku. Ehk aastas näiteks minimaalselt 600€

Elades samas korteris lausa 5-aastat

-33000€

Selle summa võiksid Sa juba maksta pangale, muidugi lisandub pangalaenu summale ka intress, aga see on ikkagi üsna väike võrreldes muude laenudega.

Ei!

Ma ei ole kinnisvaramaakleriks hakanud,

aga kindlasti on ka minu huviorbiidis kinnisvara. Selle väärtus aastatega vaid tõuseb ja kõik kogutav niisama seisev raha pigem sulab käest. Olge targad ja kasutage seda targasti. Mina ise tegin ka just ise elu suurima ostu ja olen väga väga väga rahul sellega. Arvestades kodulaenu soodsat intressi, lihtsalt peab võimaluse korral soetama. Paljud inimesed isegi kasvatavad kinnisvaraportfelli endal nii, et ostavad kodu, ise üürivad soodsamat pinda ja mingi perioodi pärast saavad endale veel kinnisvara soetada. #smartchoice #Vaata rohkem borgkv.eeContact me

info@paulalill.com

#collabration # nikon #photohraphy #contencreator

en_USEnglish