kodurobotid.ee

andis mulle katsetamiseks ühe väga ägeda masinvärgi. Sain proovida Deebot X1 OMNI-t. Mul endal on olemas Deebot T9+, mis on ka väga hea masin, aga nendel poistel on suured erinevused, mida ma oskan eriti välja tuua. Kõigepealt mainin kohe ära, kes kogu lugu lugeda ei viitsigi ja teab, tahab kohe seda endale, siis SIIT leiad selle imemasina ja annan kohe sooduskoodi ära - "Pauladeebot" koodiga saadki endale Deebot X1 OMNI hinnaga 1299€(sisaldab km.)!

Minul on enda robot ka valge ja see Big BOY on samuti. See on stiilne, ilus, sobib kohe meie koduga kokku. Miks ma eelistaks seda uut vanemale mudelile? Esiteks on see ikka ülimalt mugav abiline. Vanem mudel on ka, aga Deebot X1 OMNI-ga ei pea Sa moppe ise pesema, masinasse käib puhas vesi, selleks on päris suur paak. Siis tal on all kaks mopikest, mis nö pesevad/poorlevad korralikult põrandat, samal ajal on tal tolmuimega funktsioon, ta saab kenasti üle tänapäevastest uksepiitadest, tal on päris palju jõudu, ta on väga tark! Ta läheb kordades kiiremini oma "pessa", muideks.. Sa saad määrata ajalise intervalli, mis aja tagant ta läheb moppe korstuse ajal pesema. No see on suurepärane, siis ta ei käi mustade moppidega tervet kodu läbi. Kirsiks tordil on see, et kui ta lõpetab koristamise, siis läheb ta pessa, puhastab mopid ise, must vesi liigub musta vee kogumispaaki ning ta KUIVATAB veel ka need mopikesed ära. Issand, nii iseseisev!

Sina võid rahus teed juua..

ja nautida muid toredaid tegevusi. Meil on kass ja laps ka veel majas, siis seda pudinat jagub igalepoole. Selle Deebot X1 OMNI-ga saad Sa panna ta tuba koristama ka häälkäskluse peale. Pead vaid ütlema "Okay YIKO" ja siis lisad käskluse. Muideks, sellel on ka kaamera! Sa saad patrullida kodu, teha väikese luure kassile või koerale ja lausa suhelda nendega selle kaudu. Päris lahe! Ja tegelikult näed Sa pilti nende vaatest. Ja miks mitte kinkida see vanaemale, saad teda alati kontrollida, kui ta ei vasta telefonile 🙂 . Muidugi muret pole, kui video-patrull tööle hakkab, siis YIKO ütleb "starting recording" vms. Salaja ta vist seda teha ei saa, kui kellegil hirm on. Aga, kui lähete reisile, siis Kevini asemel võite koju jätta roboti ja talle panna mingi kujukese otsa sõitma. Hahahah 😀 . Hea idee ju! Ja muide.. just meenus, kaamera abiga näed ära, kus kapi või voodi all on sokid. Ja mitte et mul poleks endal käsi otsas, lihtsalt nii mugav on, määrad tolmuka tõmbamise tugevuse, mopi märguse astme, kui tihti ta moppe peseb koristamise ajal jne. Jah on kahju, et ta treppe ei korista ja ise üles ei "kõnni". Siiski, see on nii mugav seade ja vaheta vaid vett (mida ma pidin üsna harva tegema, kuna paagid on suured) ja naudi puhast kodu.

Deebot X1 OMNI plussid

01
Peseb ise moppe

Moppide pidev pesemine ja kuivatamine on nii mugav, et Sa pead ainult ta tööle panema. Teise robotiga pean enne mopi pesema ja vee panema paaki. Pole hullu, aga see on ekstra MUGAV! Muidugi mulle meeldib, et see masin ei rammi ka kuidagi, tal see silm on nii hea "hell" .

02
Kodu patrull

Nii saad kontrollida kodu, ega ahi ei kärssa (teate küll, kui kujutad ette, et äkki jätsin pliidi sisse ja issand mis seal nüüd lahtine leek jne möllab), need hullemad mõtted peas.. Saad kontrollida koduloomi ja suhelda nendega, miks mitte suhelda vanaemaga.

03
Lihtne seadistus

Lihtsa seadistuse all mõtlen häälkäskluste andmist jne. Enne õpi ta nimi ära ja käsklus on OKAY mitte HEY, nagu me Siriga oleme selgeks saanud. 😀 Mul oli alguses raske, aga siis harjusin.. Väga väga väga mugav! Ei pea isegi telefoni kätte võtma.

04
Mitu kaarti

Meil on kaks korrust, tal on mitu kaarti kenasti salvestatud ja ta ise on nii tark ka, et ta paneb umbes ka paika, mis on wc jne. Saad kenasti sättida, et ta kuuse juurde ei läheks... Saad ka oma mööbli täpsemini ise paika panna, nagu Sims10 juba. 😀

Naudi

oma kallist aega pigem kallitega pideva koristamise asemel. Jah ma võtan ka vahepeal oma Dysoni kätte kahe Nala krõbinapuru jaoks, aga no ülim. Te näete robotiga, kui palju on mustust ja pudi kodus.

Äpiga

juhtimine on super lihtne. Helista koju, kodu patrull jne.. Juba seadistus võtab aega vaid hetke ning ei vaja erilisi nutioskuseid. Kerge kasutada! Mulle meeldib vahel isegi jälgida mitu m2 on koristatud.

Mr. BIG

panin ma talle nimeks, sest ta on Robi kõrval selline korralik pirakas poiss, aga tragi teine! Muide, kas teadsid, et ta tõmbab ka tolmu ja mustuse sinna jaama, jamas on vahetatav tolmukott!

Minu kodu on Deebot koristanud juba ..

3547m2
142 korda
74h12min

Ja ma ei saa väita, et Robi pole Nala sõber. Kuna Nala on üksik kassike, siis ta käib Robit kontrollimas, jälitab teda, piilub, jahib.. Ootame juba, et kuna ta sõitmise selgeks saaks 😀 .

Aitäh kodurobotid.ee! Meil oli tore Deebot X1 OMNI-ga ja ma soovitan seda väga ka teistele!

Kõik fotod autoriõigustega kaitstud Artbypaulal

en_USEnglish