Paula Lill Design

Headus pole kuhugile kadunud..

Märka koos minuga seda positiivsust ja headust! Tutvu Paula positiivses podcastis väga lahedate väga tegusate ning vägevate inimestega! Me ei panegi neid vahel tähele selles suures saginas, aga nad on siin ja teevad meie ümber suuri tegusi! Loe ka minu blogi!

Mõnusaid pühi armsad inimesed! Toredat aasta lõppu ja imeilusat uut! Loodame, et uus tuleb tervem, vabam ja tavapärasem!

Nautige aega perega ja kasutage seda kodust aega ära.. Olge loovad ja lihtsalt nautige!

Riided: Gant Eesti Foto: Primerose Photography

Suitsupääsusüda

Millest

Kui Sinu maailm läheb kokku minu omaga, siis oled üsnagi õiges kohas.

hoolid

Kasuta korduvkasutatavat kangast kotti ja lõpeta kilekottide tarbimine!

Sina

Sest see maailm on meie endi kätes! Ja me ise risustame seda õhku, mida me hingame.

#suitsupääsusüda

Rohelisem viis!

23.02.2018 öösel maalisin ma midagi kodumaist ja tähenduslikku, tähtpäevaks muidugi! Järgmisel hommikul heiskasin, mõnusasse paksu lumme kergelt lühema redeli abil, uhkelt lipu. Maal sai nimeks Suitsupääsusüda, mis on ühtlasi ka kaitstud kaubamärk. Süda Eesti lipu värvides sümboliseerib armastust kodumaa vastu ning südame saba on inspireeritud Suitsupääsukesest. Mu väga toreda sõbra ja fotograafi, Rein Leib, abil pildistasime maali üles. Edasi läks kodumaine süda juba väiksematele ja suurematele kangast kottidele prindina. Hoiame loodust ja kanname uhkusega Eesti südant! #meieeesti

Kui pikk on Sinu kilekoti eluiga? Kas poest koju ja edasi prügikasti?!

Enamike

kilekottide tee lõppeb koju jõudes õnnetult kusagil kolasahtlis näotult vedeledes või siis kiirelt prügikastis. See ei pea nii olema! Tomatid ja kurgid saad Sa kenasti ka ilma kilekotita koju toodud kangast kotis, ka neid pisikesi kilekotte, mida Sul ilmselt MITTE KUNAGI enam vaja ei lähe, pole vaja kokku poest krahmata.

Foto vasakul: Rein Leib

Riidepoes saab samuti nii

kui klienditeenindaja hakkab Sinu uusi riideid uskumatult jämedasse ja värvilisse kilekotti pakkima, siis Sa saad teda ALATI PEATADA! Võta välja oma ilus südamega kangast kott ja pane oma uued asjad sinna! Väga lihtne! Mida Sa teed kõikide nende kilekottidega, kui Sa külastad näiteks ühel shopingu päeval viite poodi!? Palun mõtle.

Ole

Hoia ühiskonda ja loodust. Ole südamest lahke ja hea. Ole koos meiega rohelisem ja austa seda planeeti, mis on meile koduks.

südamest

Naudi loodust, puhast õhku, ilusaid hetki. Mõtle rohkem ja rohelisemalt.

hea.

Ei tähenda, kas oleme kaugel või lähedal. #minuväikeeestisüda

#paulalilldesign #pariis

Sooviksid soetada?

Kirjuta meile ja saad tellida meie armsaid tooteid postipakiga! Saada meile email info@paulalill.com

Kotid on müügil:

TALLINN

Levi Design Shop

Levi HOME & PILLERKAAR

Estonia puiestee 9, 10143 Tallinn (Solaris keskus)

TARTU

LEVI Design Shop x Tartu (Tartu Kaubamaja II korrus)

Paula juuksestuudio (Pikk 12c, Tartu)

Foto paremal : Rein Leib

Aitäh imeilus Maria Engel

LEVI Design X Tartu ja Tallinn

Tartu Kaubamajas II korrusel

On rõõm teatada, et Levi Design X Tartu ning Levi Design ja Levi Design HOME Pillerkaar Tallinna poodides on meie kotikesed müügil Kingiidee!

Helkur!! Ole nähtav!

Super äge! Täienda enda kogu ja ole hämaral ning pimedal ajal nähtav või tee hoopis, võimalik et elupäästev, kingitus oma armsamale, sõbrannale, emale, isale, vanaemale... Lapsele trenni! Kui lahe idee!
40 x 45 tugev kott, helgib kogu koti ulatuses (v.a sang), on krõpsuga suletav ning kanna uhkelt meie omi lipuvärve! #suitsupääsusüda Eesti disain, kaitstud kaubamärk!

Kingituseks midagi kodumaist..

Tee kift ja kodumaine kingitus. See on midagi erilist ning erineb massidest! Soovid midagi custom made? Kirjuta mulle julgelt paula@paulalill.com ja vaatame Sinu erilised soovid üle!

Kui kannad minu disaini..

...siis on see suur rõõm minule! Jaga seda ka minuga! Kasuta hashtagi #paulalilldesign või #suitsupääsusüda Aitäh Sulle!

en_USEnglish