MOONMAGIC.EE

MANIFESTING - KRISTALLID - VIIRUKID

LUCKY AFFIRMATIONS

Miks ma olen pidevalt nii õnnelik, miks just minul läheb hästi, miks ma saan alati, millest ma unistan? Vahel ma ei saa seda viimast, saan veel parema, sest minu unistus polnudki päris see sel, mis mulle parim oleks antud hetkel. Sa oled ju väärt vaid parimat!

Tegelikult on nii, et edasi viib Sind elus enesearmastus ja usk.. usk iseendasse, et Sina saad ka! Paljud inimesed lihtsalt ei usu endasse. Mina tean, et ma võin olla kes iganes, võin teha seda ja teist. Võin õppida alati midagi uut, miski pole elus võimatu. Tahan, et ka Sina usuksid endasse. Usu, et oled õnnelik, sul on Lucky girl syndrome 🙂 ja seda uskuda EI OLE veider. Kui Sa soovid kuulata lucky affirmationsit, siis alusta SIIT. Sa pead uskuma, et Sul veab, Sul läheb hästi, kõik laabub iseenesest, vahel ei laabu ja mõni suhe näiteks läheb vussi, siis tegelikult kõik puhastub vaid Sinu kasuks. Minu uskumisi ja energiaid toetavad ja tervendavad erinevad kristallid, minu kodu ja mina ise ning minu lähedased on puhastatud ja kaitstud viirukite abiga. Ma mediteerin ja manifesteerin viirukitega. Kui ma tunnen kadedust või kodused suhted on ärevad, põletan ma näiteks Draakonivere viirukit. Mulle väga meeldib see magusa meele viiruk. Miks ma neid vahel põletan? Et puhastada, värskendada ja end taas laadida. Kes teeb see jõuab, aga see tegija peab olema ka energiast tulvil. Ma tean, et on kadedust, aga ma hoian selle kõik enda maailmast eemal. Ma usun, et kõigil on võimalus. Kõigile jagub. Ei pea olema kade, tegele oma asjadega ja ära vaata teisi. Tee head ja Sulle tuleb tagasi ka hea karma. Mina teen alati seda, mida mu hing ihkab, vahel muidugi tekib hirme, aga kui see on hirmus, siis tähendab see kasvu ehk edasiminekut. Sa pead sinna hirmu astuma ja minema.

Igavas seisvas elamine ongi tülikas ja teeb kadedaks nende pihta, kes liiguvad oma unistuste ja hirmude suunas. Sina võid olla sama julge. Tee vaid seda, mis teeb Sind õnnelikuks! Kui Sa ei ole millegiga rahul, siis tee ennast õnnelikuks ja muuda seda. Kui Sina oled õnnelik, on õnnelikud ka Sinu armsaimad! Kui Sa oled kurb ja tunned end halvasti, võivad Sind ümbritsevad inimesed tunda end süüdi või ka sama halvasti. Võibolla ehk polegi asi neis..

Siin on Sulle veel mõni nipp kuidas raha enda poole meelitada. Iga kuu 1. kuupäeval mine uksest välja, pane peopesale kaneeli ning manifesteeri hetkeks, kujuta ette edu ja kõike mida Sa soovid enda poole tõmmata. Puhu kaneel õuest tuppa ja ära korista seda 24h ära. Teine nipp, mida võiksid tihedamini teha - pese käsi suhkru ja kaneeliga koos voolava vee all ja unista jõukusest ehk manifesteeri. 😛

Minu jaoks on väga tähtis manifesteerimine ehk manifestation. Mis see tähendab?  Manifesteerimise teooria tuleneb kvantfüüsikast, mis seletab, kuidas universum toimib. Selle teooria järgi võib meie keskkond mõjutada seda, mida me ellu meelitame. Meie mõtted ja uskumused määravad meie saatuse. Manifesteerimise kaudu suudame meeleliselt ehitada uue reaalsuse, mida me tahame. Kui Sa lood endale näiteks visuaalide abil reaalse manifestation boardi, näed seda igal hommikul ja õhtul ning töötad selle nimel, siis Sa tõmbad seda kõike, mida Sa usud, korrutad ja räägid igapäevaselt endaga positiivses vormis ning austusega. Kui me räägime ei vormis, ma ei soovi seda ja toda, siis universum ei tunnista ei-d. Räägi ainult oleviku vormis: mul on ilus kodu, mul on õnn, minu pere on õnnelik, meil on palju raha, meil on võimalus nautida ülimaid seikluseid, me reisime pidevalt, meil on muretu elu jne.. Ehk tunnista, et see kõik on juba juhtunud. Ära jahi meeleheitlikult raha ega unistusi, tõmba neid lihtsalt enda poole. Üks ilus roosa mull kuluks meile igaühele ära, oleks vähem tusaseid kaasmaalaseid. Elu oleks palju ilusam, kui elaksime idüllis ja võtaksime vabamalt. See kadedus ja ego on kole asi, minul pole selle jaoks aega.

Tegelen suurima hea meelega enda ja oma pere asjadega, unistan tuleviku tarbeks ja tegelen ka selle jaoks usinalt muidugi.

Sama soovitan teha kõikidele teistele, selle asemel, et lugeda mida rohkemat on sõbrannal või et tal on elu nagu kordades lihtsamalt läinud. Sa võid ka enda elu sama lihtsaks teha, kui Sa vaid selle kadetsemise lõpetad ning usud enda heasse tulevikku.


KUIDAS MANIFESTEERIDA JA SOOVIDA

Korista kodu, puhasta end, oma mõtted ja oma kodu viirukiga. Pane mõnus muusika mängima, võid kuulata lucky affirmations´d. Süüta valge küünal. Kui soovid ellu rohkem materjaalset õnne, raha - põleta rohelist küünalt. Hoia enda rahakristallid peos (roheline aventuriin, tsitriin malahiit), lähedal. Rahaedu kristallideks on: Salvesta ja prindi soovitud ja ihaldusväärsed pildid, kleebi need näiteks kapale, kirjuta oma soovid olevikuvormis märkmikusse, paberile. Mõtle terve aeg kaasa, ole hetkes ja tõesti mõtle, millest Sa unistad. Kindlasti mõtle, et kõik tulebki lihtsalt ning kergelt. #abundant #manifestation

Tsitriin

Tsitriin aitab kutsuda Sinu ellu jõukust, küllust, edukust ning parandab Sinu hetkeseisu. See aitab märgata, millistel hetkedel ja kuidas oma ellu häid materjaalseid võimalusi tuua. Tsitriin näitab Sulle teed materjaalse edu suunas. Kanna Tsitriini ehtena või rahakotis, katsu seda, hoia endaga kaasas. Tsitriin sobib eriti sodiaagimärkidele: Jäär, Lõvi, Kaalud ja Ambur. #materjaalne #küllus #raha

Roheline aventuriin

Roheline aventuriin toob Sulle samuti küllust ja rikkust ning kiirelt. See aitab Sind just siis, kui Sa ka ise pingutad. Sinu pingutused kannavad suuremat vilja, kui Sa hoiad taskus, raha ligidal, rahakotis või peos unistades edukusest. Kanna seda tööl või poeta see töölauale. #eneseteostus Roheline aventuriin sobib eriti sodiaagimärkidega: Jäär, Kaalud, Sõnn, Vähk, Lõvi ja Ambur.

Malahiit

Malahiit on ülivõimas rahamaagia, rahavoolu ja külluse kristall. Malahiit on ka armastuse kivi ning sobib südame tervendajaks. See toetab Sind enesearengul, ka spirituaalsel, kaitseb Sind negatiivse eest ning tasakaalustab emotsioone. Samal ajal kui ta neelab endasse ebavajaliku energia, julgustab Sind ka elus tugevalt edasi liikuma. Malahiit sobib eriti Kaaludele, Sõnnile ja Lõvile.

Roosa kvarts

Roosa kvarts on südame, harmoonia, hoolivuse ja rahu kristall. Ta avab ja parandab südant, õpetab end ja teisi armastama, toob rõõmu ja romantikat. Roosa kvarts on emotsionaalselt tasakaalustav ja rahustav kivi. Ta aitab vabaneda stressist, traumadest, leinast, kibedusest, armukadedusest ja hirmust. Ta tõstab mõistmist ja eneseusku. Roosa kvarts on füüsiliselt tervendav kivi. Ta aitab leevendada südame-, vere-, vereringe-, viljakus-, nahk- ja luuprobleeme. Ta uuendab naharakke ja vähendab kortse. Roosa kvarts on kaitsev kivi. Ta peletab ära negatiivsed energiad, elektromagnet- ja maakiirguse. Ta on hea sõber lastele, andes neile turva-, hoole- ja optimismi tunnet. Seda saad soetada endale SIIT.

Ametüst

Ametüst rahustab ja loob harmooniat, aidates vabaneda stressist, hirmudest, depressioonist ja ärevusest. Ta toob oma kandjale rõõmu, tasakaalu ja rahu. Ametüst on vaimne kivi, mis toetab vaimset kasvu, intuitsiooni, selgelt nägemist ja meditatsiooni. Ta aitab luua ühendust kõrgemate teadvuse tasanditega ja saada juhiseid oma eluülesannetele. Ametüst on raviv kivi, mis aitab ravida peavalusid, uneprobleeme, sõltuvusi, hormonaalseid häireid ja paljusid teisi tervisemuresid. Ta tugevdab vereringet, ainevahetust, mälu ja immuunsüsteemi. Ametüst on kaitsja kivi, mis peletab ära negatiivsed energiad, halva õnne, musta võlukunsti ja õnnetused. Ta on hea kaaslane reisil ja armastuse talisman. Ametüsti saad soetada enda SIIT.

Mäekristall

Mäekristall on samuti üks väga hinnatud kristall. Mäekristall on läbipaistev ränidioksiidi mineraali kvartsi sort, mida hinnatakse selle selguse ja värvuse poolest. Mäekristall on suurepärane tervendaja, mis võib suurendada inimese energiat ja aidata leida elus tasakaalu ning selgust. Samuti võib Mäekristall olla abiks palaviku alandamisel, immuunsüsteemi ergutamisel ja tõsiste haiguste ennetamisel. See võib aidata parandada eneseaustust ja ravida minevikust tulenevaid haavu. Mäekristall on üks võimsamaid tervendavaid kive, mida saab rakendada laiaulatuslikele probleemidele. Kaitse oma kodu ja end mäekristalliga. Mäekristalli saad endale soetada SIIT.

TÄISKUU

Mina ei pea teadma, kuna on täiskuu aeg. Ma tunnetan seda juba päevi ette. Ma tunnen, et see on laadimise aeg, enda jõu kogumise hetk. Panen alati kristallid kuupaistele laadima terveks ööks, panen klaasiga vett ja teen moonwater´t ning kastan sellega taimi.

Kindlasti kirjutan oma soovid paberile või lisan oma manifestationboardile pildikesi juurde. Sest Sinu soovid ju muutuvad ajas, siis pead kaasas käima ka oma kirjapanekute või tahvlitega. Ära unusta neid! Hoia oma unistused erksana. Ma tean, et vahel ongi energia otsas, aga täiskuu ajal puhasta ja lae oma kristallid. Puhasta kodu. Süüta küünal, kirjuta loorberilehele mõned soovid või rahanumbrid, põleta leht ning unista/mediteeri, kujuta kõike ette selgelt nagu need juba oleksid täitunud, Sa elad nendes hetkedes juba. Kirjuta endale kasvõi märkmeid, et Sa ei unustaks, kuhu Sa pürgid. Toimeta edasi suurema energiaga. Sa saad kõik, millest Sa unistad, kui unistad südamega.

Samal ajala ära unusta ka oma kaitsekristalle puhastada ja laadida. Põleta salveid, Palo santo viirukit või pulka, draakonivere viirukit, põleta ka kaneelipulka rahaliseks eduks.

Mul on Sulle veel üks rituaal..


en_USEnglish