Philips Lumea home IPL

Tegin tegelikult pilte DermOrganic toodetest ja juba tekkisid küsimused selle koduse IPL-i kohta..

Nimelt olen ammu uudistanud laseri protseduure, aga eks ma olen samamoodi selline - ise targutan aga aega ei leia endale. Et kliendid saadan kuhu vaja, kas kutsun juuksurisse hooldusesse, regulaarselt otsi lõikama, saadan nad näohooldusesse, lümfi vms.. Aga ise, et läheks kuskile end REGULAARSELT poputama (laser pole just poputamine, aga mugavam on küll), eks see enda aja leidmine tulebki raskemalt. Kui keegi tagant lükkab on super hea! Nii.. Ma väga tahtsin seda aparaati koju, kuna sõbrannal on ja teisega rääkisime, et tema käib kliinikus tegemas, aga soovitatakse ka koju kõrvale seda, eks oleneb kui tihti käid. Tema jaoks on Eesti ikkagi välismaa ja siin selgus, et protseduurid on kallimad ja nendes peab läima regulaarselt.

Seega, kuna ta käib kodumaal ehk harvem, siis samal ajal kõrvale seda kodust aparaati kasutada, on super tõhus!


Nii, sain endale ka siis selle masina ja olen mega mega rahul. Ma ütlen veelkord, et ma veel nii äss blooger pole, et Philips mulle maksaks või annaks sellle tasuta. Tegelikult on see masin üsna krõbeda hinnaga, aga kui arvestada laserprotseduuri hinda, siis on väga okei. Või võrdle aparaadi hinda vaha- või sugraringi protseduuridega. See on siiski ühekordne ost!


Kuidas IPL töötab? Sellel on udupeen Intense Pulsed Light (IPL) tehnoloogia, ehk siis see tekitab eredad, aga õrnad valgussähvatused, mis tungivad karvakese juureni. Mida heledam on nahk ja tumedam on karv, seda parem! Need valgussähvatused stimuleerivad karva folliikulit minema puhkuse faasi. Karvake peaks ise ära kukkuma ja ei kasva nii kiirelt enam tagasi. Karvakasv koosneb erinevatest faasidest. IPL tehnoloogia on kõige efektiivsem, kui karvake on kasvufaasis. Kõik karvakesed pole muidugi samas faasis ühel ajal. Philips ise soovitab kasutada järjekindlalt 4 protseduuri, iga protseduur iga 2 nädala järel ning siis jätka toetuseks 4-nädala järel, ja ole veendunud, et tabad karvakesi kasvufaasis.


Millist värvi karvakestele see IPL sobib?

Lumea Series 9000 ei ole efektiivne, kui Sul on heleblondid, hallid, punased või valged karvakesed.

Minul on kätel suhteliselt valged karvakesed, jalgadel on pool jalga täiesti blondid ja allpool siis veidi tumedamad. Ehk siis, mina saan kasutada seda tumedamatel karvadel - sääred, bikiin ja kaenlaalused. Mind vahel häirivad udukarvad huulte ümbruses ka, aga kui Sa vaatad, siis on need kõigil! 😀 Kellel on täitsa vuntsi moodi või tumedamad nuhtlused, siis kasuta julgelt, selleks on ka oma otsik!


Kuidas kasutada? Puhasta ja raseeri nahk! Kui Sa vahatad enne, siis oota 24h enne protseduuri! Kindlasti ära kreemita enne IPL-i.

Laserda puhtal nahal. Fake tan-i ajal ära kasuta seda, kasuta siis kui oled selle pigem maha koorinud või see on kulunud. Kindlasti ära kasuta ka kohe peale päevitamist.


Muud targemad õpetused on sellega kaasas olevas raamatus juba kirjas! Kindlasti LOE ENNE LÄBI!


Aga nüüd ka minu kogemusest

On ilmselge, et mina ei lugenud kohe läbi, tahtsin kohe kasutama hakata. 😀

Sellel on erinevad otsikud, otsisin kohe sobiva otsiku välja ja andsin tuld. Seal on nupp, luup, millele vajutad ja see tuvastab naha tooni järgi, millist tugevust võiksis kasutada. Alguses proovisin nr. 3 ja nr.4, nüüd olen viieline. See otsik on üsna väike, jalgu on mega tüütu teha, aga kui sul on pooled karvad jalgadel blondid, siis on üsna lihtne! 😀

Aga bikiin ja kaenlaalused. See masin on ikka suuuuurepärane!


Ja ma soovitan to the maxx, ma ei saa vahatada ja sugaring ka pole nii hea, karvad kasvavad sisse. Ikka kindel 5 korda olen opereerinud mingeid kahesendiseid karvu välja, sest karvakesel on see ots nii peenike, et ta ei suuda välja tungida ja rullub seal ning see on NII VALUS! IPL-ga pole sellist retsi ikka olnud kordagi. Olen kasutanud vastavalt oma naha seisundile seda laserit rohkem, kui raamatus öeldud on. Vahel olen laisk ja unustan, aga vahel kasutan korra nädalas. Ütleme nii, et tulemus on mega ja tagasi kasvab praeguseks ala 10% karvakestest, eks ma võiksin tublimalt teha ka. Ma olen super rahul!


Kas see on valus?

Tegelikult ei ole, kui ma kannatamatult järjest sähvatan, siis see sähvakas läheb lihtsalt kuumaks. Ole kannatlik ja lase masinal korra puhata, siis on okei. Kui paned masina tööle, valid tugevuse, siis paned vastu nahka täielikult selle otsa, kui nahaga on täielik kontakt, siis tekib ilus valge ring sinna IPL-i peale ja võid päästikut vajutada, käib sähvatus.

Naabritele on ilmselt see üsna põnev (proovi pimedas ka neid üllatada 😀 )!


Igastahes, see tasub igati oma ostu ära ja veel jõuad enne suve välgutada kodus selle aparaadiga!


Philips Lumea kodune IPL läbi minu kogemuse
Karvakasv on vähenenud kasutatud piirkondades
See pole valus protseduur, vastupidi, sõltuvust tekitav!
Minu nahk pole ärritunud, aga kindlasti testi enda oma! Võibolla Sinu nahk pole viiemees! Just in case!
Ma isegi soovitan sugaringi teha vahepeal või pintsettidega aidata, mingil hetkel karvakesed tulevad lihtsalt ära! Valutult!

Minu jaoks on sile nahk enda enesekindluse ja maksimaalse mugavustunde aluseks..

en_USEnglish