HAIR OILING

JUUKSEKASV, JUUSTE TIHENDAMINE, JUUSTE NIISUTAMINE

Tahan rääkida teile suurest maailma trendist ehk scalp oilingust - peanaha õlitamisest. Miks õlitada oma peanahka? Olete näinud, kuidas keedetakse Rosmariini ja tehakse sellest mikstuure õlidega. Niisiis, jah see on väga kasulik juuste tihendamise ja ka kasvu mõttes, aga kindlasti ei tohi otse Rosmariini ekstrakti peanahale kanda. Selleks on loodud üle maailma erinevaid õlide ja ekstraktide mikstuure, mis toidavad, turgutavad ning taastavad Sinu peanahka. Ka mina kasutan ühte vägevat peanahaõli - DermoScalp. DermoScalp pakub nii rohelist Originali, kui ka eriti nunnut roosat peanahaõli, milleks on Vanilla. Jaa kindlasti paljudele on kohe roosa ahvatlevam, aga neil on vahe ka sees. Muidugi on roheline kasulikum, kuna see sisaldab Rosmariini ning piparmünti, mis aitavad just tihendamise ja kasvu mõttes kaasa.

Samuti on Rosmariin looduslik säilitaja. Vanilla on mõeldud just neile, kellele ei meeldi kohe üldse see Rosmariini ja mündi värk. Kes pigem eelistavad lõhna, kui kasulikkust. Muidugi on ka Vanilla väga kasulik peanahale ja juustele. See sisaldab samuti: kookosõli, mahe argaania kernel õli, oliiviõli, viinamarjaseemneõli, riitsinusõli, Jojoba golden ja allergeenidevaba vanilli. Kasutan rohelist ehk originali kaks korda nädalas.

Kuidas kasutada?? Kui tead, et tahaks täna pead pesta, siis varu võimalusel 1-3 tundi, et õliga protseduuritada. Masseeri kuiva peanahka (ära tee märjaks!), ära ole agressiivne, aktiveeri lihtsalt peanahk ning kanna 3 täispipetitäit peanahaõli peanahale erinevatesse piirkondadesse, seejärel masseeri seda laiali ning tõmba ka üldpikkusesse ja otstesse. Pane seejärel juuksed klambri või patsiga kinni ning hoia peal. Võid käia õliga ka saunas, aga pane kindlasti saunamüts või rätik pähe. Liigne kuumus pole kunagi juustele hea.

Seejärel pese õli maha 2-3 korda šampooniga. Teinekord kui pesen korralikult, siis piisab ka kahest korras, aga on juhtunud, et olen rikkkkkalikult pannud õli, siis võiks ikka kolm pesu teha. Mina pesen ikka 8-9 aastat juba järjest DermOrganic Daily või Curl šampoonidega, sest mul on dermatiit ja ma ei soovigi midagi tugevat. See hoiab mu peanaha rahulikuna ja ma ei pea mingeid ravimeid sinna kandmagi.

DermoScalp tooteid saad osta SIIT.

Minu juuksed olid kunagi täiesti valged. Lausa pigmenditud nagu osad koolitajad kurjustasid. Mingi aja sain ma kenasti värvidega hakkama, siis juba kolides väga rauarikka veega piirkonda, läksin meeltesegaduses blondeerimisele üle ja sinna need juuksed läksid. Mul olid väga ilusad sama pikad juuksed mingi aeg. Kui ma jäin Romani ootama, siis nagu paljudel tulevastel emmedel tuli mõistus koju ja hakkasin välja kasvatama. Sel ajal mingit Balayaget Eesti polnud, endale teadmata hajutasin kuidaghi pähe lowlightse ja päris okeilt tuli välja, kuigi piltidelt vaadates, ikkagi näen mingeid randikesi. Kuigi päike pleegitab mul väga hästi juukseid suvisel ajal plus reisidel, siis endale ootamatult oli mul järsku väga armas Balayage sinna pähe tekkinud - sunkissed stiilis. Eks need valged jubedused lihtsalt vaikselt murdusid ja murdusid ning lõpuks hakkas ka seda pikkust tekkima. Vana murdus, uus kasvas. Sellest ajast olen ka pesnud tervisesõbralike šampoonide ja palsamitega oma juukseid - DermOrganic. Minu nahk on palju parem peale pesu, ma ei pea nii palju kreemitama, peanahk on õnnelik. See ei sügele, ei ole katki, pole koorikuid, ei kestenda. Jah vahel, kui on tugevam stress, siis ikka kergelt hakkab kippama, kerge pesu ja kõik on jälle super. Käisin hiljuti allergoloogil ka ja ta vaatas mu peanaha üle nagu mina teie peanahka salongis. Korraks oli päris hirmus, nagu mingi eksam, et kuidas minu oma on. Ta uuris ja vastas, et väga ilus ja puhas on peanahk. Huuuuh! Tean nüüd, mida te tunnete 😀 . Ühesõnaga ma olen väga õnnelik, et DermOrganic minu ellu kuidagi sattus. Varasemalt olen proovinud paljusid erinevaid brände ja lihtsalt mu peanahk ning ma ise olen nii tundlik, et tugevad pesuained ja mittevajalikud koostisosad ei sobi.

Aeg endale

Poputa oma peanahka ja kiharaid, rikasta oma keha vitamiinidega, joo vett, tarbi head ning värsket! Sinu juuksed, nahk ja hea tuju tänab Sind!

Original

Koostis: kookos, mahe argaania kernel, viinamarjaseemneõli, riitsinusõli, Jojoba golden, oliiviõli, Rosmariini ekstrakt, piparmündi ekstrakt.

Vanilla

Koostis: kookos, mahe argaania kernel, viinamarjaseemneõli, riitsinusõli, Jojoba golden, oliiviõli, allergeenivaba vanill.

Nüüd olen enda juustega taas rahul ning saan nautida komplimente. Aga tahan alati aidata enda vanu ja ka uusi kliente õigele rajale. Alustage hooldusvahenditest. Ehk, puhas ja mitte liigselt kuivatav šampoon, minu soovitus on - DermOrganic.

Seejärel, kodune lisahooldus - DermoScalp. Õlita oma peanahka 2x nädalas. Tee vähemalt üks kord nädalas, kui Sa rohkem ei jõua, kuigi see õli läheb nii kiirelt enne pesu pähe, pole miskit lisaliigutust. Soovitaksin rohkem rohelist, aga kui see looduslik lõhn üldse ei meeldi, kasuta Vanillat. See on magusama lõhnaga.

Kolmandaks, vaata üle, mida saad värvimises muuta ning vali kindlasti salong, kes ei kutsu Sind jube kiirelt tagasi vaid utsitab maksimaalselt pikad vahed jätma ning kasutab värvimisel Olaplexi või K-18 profitooteid. Mida vähem värvid, seda tervemad Sinu juuksed on. Kindlasti vaata üle oma crossbody koti kandmise harjumused, sest ka need närivad Sinu juukseotsi päevast päeva. Samuti mõjutavad juukseid padjapüürid. Kindlasti võiksid kasutada siidist padjapüüre. Mina kasutan Noreo siidist padjapüüre ja proovin ära ja öömütsi, mis on samuti siidist. Just hiljuti mõtlesin sellele, et väga lahe oleks proovida sellist asja ja näete Noreo andis mulle selle võimaluse.

Kindlasti algab ilu ka seespidiselt. Jälgi, et tarbiksid igapäevaselt D-vitamiini, et Sinu rauatase oleks korras ning kui soovid lisaboosti anda, tarbi ka Biotiini ning kollageeni. Igapäevaselt end turgutades, juues normaalses koguses vett, süües mitmekesiselt..

Juba oleksin unustanud. Kui soovid juukseid kasvatada, siis ära tee seda viga, et nüüd ma kasvatan ja ei lõika juukseid. Vastupidi, tule ravilõikusesse iga 2-3 kuu järel. Maksimaalselt kolme kuu järel. Me lõikame minimaalselt ning Sa ei lõhu juukseid ise edasi, sest kui otsad on katki ja lähevad sõlme, siis Sa kammid tihtipeale nad katkisemaks. Me võtame selle krabiseva efekti ära.

Kui "kasvatad" enda arust juukseid kuid või aastaid ja ei lõika neid, siis nad murduvad tihtipeale järjest kõrgemalt.

en_USEnglish