KOGEMUSSÕIDUD

I drive You buy ...

Kuula erinevatelt platvormidelt Paula positiivset podcasti tasuta! Saadaval kokku 9-platvormil! Googelda ja leia sobivaim, kui siit midagi sobivad ei leia!

Jeep Gladiator

Sain ka selle suure ja piraka Gladiaaaatoriga sõita. Vägev sõdalane on see pill! Alguses oli kuidagi tüütu, tundus suur ja ujuv, tegelikult harjusin kohe ära. Jälgid peeglitest äärekive ja vastu sõitvaid busse 😀 ! Alguses virisesin Volvo kõrvalt, et rool on raske, aga mu kunagine kolmene BMW oli kind of sama raske rooliga. Harjusin ka sellega kiirelt. Väga tore oli! Kusjuures, meestel läksid silmad väga särama sellest jurakast. Midagi maskuliinset ja jõulist selles on, muidugi on sellel ju kast! Jaaa, sinna saab ju igasugu kraami panna. Eks see ole ka ahvatlev. Ja autos sees istud justkui puuris, kõik on näha, hoopis teistmoodi kogemus. No bass oli omaette kogemus, kui ma muidu keeran seda juurde, siis siin ketrasin korralikult maha, kas äkki isegi kolmele. Ps. Kõlari saad kaasa võtta autost ja see kannatab isegi autoga vees müttamist. Ja kas te teadsite, et sellelt pirakalt poisilt käivad uksed ja aknad küljest!

Aitäh Carring AS

www.carring.ee


Alfa Romeo Giulia Veloce 280 AWD 2.0 206 kW - Carring AS

Mercedes-Benz GLS 400 d 4matic

Sel korral hea veidi lühem kuulamine.

Meeletult luksuslik, stiilipuhas ja mahukas maastur!

100K maksev maastur. Vaid luksusnautlejatele!! 

Mine ja kuula! 

Aitäh Mercedes-Benz Eesti ja Robert! 

www.mercedesbenz.ee


Alfa Romeo Stelvio Veloce - Carring AS

Porsche Macan GTS

Mis tunne selle Porschega siis sõita on? 106k maksev Macan - 280kW 380Hj, nelivedu, bensiinimootoriga. 0-100 4,9 sek. Proovisin ära, läheb küll mõnusalt selle ajaga! Ja need hääled! Arvake, kohe tegin klapid lahti! Mõnusalt plärtsus ja paukus, täielik nauding minusugusele! Varsti kuuled sõidukogemusest lähemalt! Leidsin ühe mittemeeldimise ka..

Sõitsin peaaegu ühe päeva.

www.porsche.ee

Alfa Romeo Stelvio Veloce

Üks mu lemmikuid! 65k.. See SUV on kindlasti minu lemmikute topis! Ja ma pole kunagi varem osanud hinnata Alfa Romeo võlu. See isend on tõeline luksus. Uskumatu. Kõik oli ideaalne iga detailini. Vägev!

Kuula kindlasti ja vaata Instagramist ka Highlightsidest videot Stelvio minekust! Ps. Episoodis räägin ka Passo Dello Stelvio - sellest on rääkinud kunagi ka Top Gear ning nimetanud selle üheks parimaks teeks.. Mul isegi see osa jookseb silme ees sellest teest.. Mäletad?!

Mine ja kuula kuidas sõita oli!

Sõitsin R-E.

www.carring.ee

Mercedes-Benz CLA 200

Kuula või loe minu sõidukogemusest uhiuue Mercedes-Benz CLA 200-ga! Neljaukseline Coupé! Tohutu püss - üleni musta värvi ehk kõik välised liistud on mustad ning CLA-mudelitel pole ka akendel liiste. See konkreetne isend on absoluutselt imeilus, mugav ja ökonoomne! Ja see MULTI BEAM LED!

Mine ja kuula kuidas sõita oli!

Sõitsin R-E.

www.mercedes-benz.ee

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Naudi sõidukgemust koos minuga väiksema linnamaasturiga - ŠKODA KAROQ SPORTLINE - Tegin Ken Järveojale ehk isegi etteaimatava üllatuse, aga kaasa ma ta võtsin ja sõitma sain ta ka. Tugevad võrdlusmomendid KODIAK-ga! Kuula minu arvamust!

Sõitsin ühe päeva.

 www.skoda.ee

ŠKODA KODIAQ SPORTINE

Kuula minu sõidukogemust ŠKODA KODIAQ SPORTINE-ga Naiselik vaatenurk! Lisad ja mugavused - vaatame üle! Järg tulekul -> ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Sõitsin ühe päeva.

 www.skoda.ee

MERCEDES-BENZ GLA

Sõidukogemus selle imeilusa Mercedes Benz GLA -ga läbi naise silmade! GLA on selline armas ja pisike linnamaastur, millega on stabiilne ja kindel sõita. Turvaline ja ilus auto. Mina sõitsin selle autoga terve nädalavahetuse.

Kui võrrelda CLA-d ja GLA-d, siis minu valikuks oleks pigem CLA. See on sportlikum, äkilisem, ergastab mu meeli rohkem ning sobib minu iseloomuga. CLA on selline jõuline ja mudel, millega mina sõitsin nägi üsna kuri välja ka. Armusin!

Sõitsin R-E

www.mercedes-benz.ee

en_USEnglish