Karvased sõbrad?! Ei! Riided!

Ei hakka ma sokke kuduma, pole hakanud ka vilti kodus tootma...

Me ostsime endale LÕPUKS pesukuivati. Ma ei saa aru, miks meil seda varem pole olnud?! Meil ei ole ühtegi kodulooma, ma olen üsnagi ''koristaja'' ning me lihtsalt aevastame, põrandad on pidevalt tolmurulle täis, minu nahk ärritub iga lendleva tolmukübeme peale (näonahk hakkab punetama, kui fööniga tolmu üles tõmban). Igastahes, isegi tasuta reis Bahamale ei teeks mind vist isegi rõõmsamaks. #agegoals Lmao!

Kui ma nüüd aus olen, siis peale teist kuivati tiiru, võtsin vaevaks ja avasin selle blogi, et inimesi enda kogemusest ''kuivati usku'' pöörata. On ebareaalne, et müüakse igasugu õhupuhastajaid jne, aga keegi ei räägi mitte kui midagi, et kui palju pesukuivati ära ''toimetab''. Siin vasakpoolsel pildil oli pesus ehk kolm paari dressipükse ja üks pusa. On uskumatu, kui palju seda jama sinna filtrisse kinni jäi, mis muidu kodus ringi lendleks.

Ülemisel pildil oli juba rohkem pesu, mille tõttu olid saadused filtrist juba suuremad.

Ma ei teagi, miks ma varem pole kuivati kasutamisele tulnud. Varasemalt on see nagu laiskus tundunud ja kindlasti ka see arusaam, et enamus pesu ei tohi kuivatis kuivatada.

Tänaseks on minu arvamus muutunud.

Pealegi, soetasime sama firma kuivati, nagu on pesumasin. On silmale kena ja nad ühilduvad kenasti üksteise peale ära. Nii loogiline ja lihtne lahendus, aga enne tuleb allergiad ajada täiesti hulluks, kuni mõistus hakkab muid lahendusi otsima. Ma lihtsalt ei arvanud kunagi, et riietest nii palju tolmu tekib. Alles hiljuti käidi mulle õhupuhastajat pakkumas. See poleks ka ju midagi paremaks teinud, kui ''tolmuallikas'' siiani eksisteeris.

Selline tunne on, nagu oleks äsja abiellunud. Ootan juba, et saaks tiiru peale teha tervele kapile, siis on kodus seda tolukest ka vähem. Parim kulutus üldse!

Kui enamik inimesi räägivad koduloomadest, et ajavad kodu karva täis, siis tegelikult teie enda seljas olevad riided ajavad selle kodu nii tolmuseks.

Just siin paar päev tagasi ma unustasin filtrit puhastada, mida peaks tegema peale igat kuivatuskorda, siiis.. Sealt tuli välja suurem kassipoeg. Ilma kuivatita oleks mu kodus vist 40 kassi igapäevaselt. Minul on Samsungi kuivati ja ma olen väga rahul. Sellel on igasugu programme ning väga mugav programm on air-wash. Ps. Kui võtad riided kuumana välja ja voldid kohe ideaalselt ära, siis isegi riideid ei pea enam triikima. On erandeid, aga ma olen meeletult rahul. Ja välja veninud riided tõmbavad ka lõpuks parajaks (naeran).

en_USEnglish