Fotograafia

Ilmselt paljud teist ei tea kust minu fotopisik alguse üldse saanud on. Kui mina olin väike ,siis olid paljud pildid veel mustvalged ja pilte on paljudel ehk vähe. Minul vastupidi on neid isegi üsna palju, sest minu vanaisal oli oma fotostuudio ja meil oli keldris täitsa oma pimik. Mõeldes sellele, meenub isegi see pimiku lõhn ja need päris pildid! Nii äge! Igastahes, ma arvan, et sellel on väga suur mõju olnud. Ma tahan ka neid päris pilte teha ja minu maitse on pigem selline puhas värv. Tuua välja inimese sära ja olemus. Presetid on ägedad, aga need peidavad ilusaid värve.

Tule julgelt pildistama! Mulle meeldivad ekstra portreefotod, need näitavad Sinu ilu ja eripära nii detailselt. See on midagi erakordselt ilusat! Pildistame õues või stuudios. Teeme midagi ägedat ja loovat!

Fotosessioon linnas 1-4 inimest : 60 min – 150€, 40 min 120€. Fotosessioon 20 min – 90€.

– Piilu minu PORTFOLIOT –

Minu jaoks on fotograafia täielik kunst. Kunst on igalpool meie ümber.

Meie elus on palju emotsioone täis ehedaid hetki. Need hetked tuleb püüda pildile ehk jäädvustada ilusateks mälestusteks. Tihti vaatan meie pere hetki ja heldin ning olen õnnelik, et neid on nii ilusasti jäädvustatud. Ilusaid hetki peab meenutama, sest igapäeva stress kipub meid murdma, need ilusad hetked lihtsalt ei lase.


FOTOD SINU ETTEVÕTTE TEGEMISTEST

TURUNDUS

Tänapäeval on suur mure hea töötaja leidmine. Aga mida otsib hea töötaja? Kindlasti suurepärast töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi, sest tööl veedame me suure osa oma ööpäevast. Seega, kuskil töökuulutuste portaalis oma ettevõtte kirjeldamisest lihtsate sõnadega ilmselt ei piisa. Enamik kiidavad, et pakuvad sõbralikku kollektiivi ja vinget keskkonda. Seda näeb igas kuulutuses, aga kas nii ka on. Näita seda! Ka minule on silma jäänud mõningad ettevõtted, kes näitavad mida nad teevad. Kas nad treenivad energiat andval hommikutunnil või nad ronivad seikluspargis, ehk on firmas mõni kift firmasisene tähtpäev, lähete tennist mängima või on hoopis ülemaailmne sõõrikupäev.

Ettevõtte ürituste jäädvustamine

1h – 150€ + km, 2h – 240€ + km, 3h – 350€ + km, 4h – 445€ + km.

Broneerides mind oma üritust jäädvustama,

sõlmitakse tellijaga broneerimisleping.

Huvi korral kirjuta photo@paulalill.com

või helista +37256866699Sessioon linnas

40min. 1-4 inimest – 120€

Kohvikus & tänaval

60 min. 1-4 inimest – 150€

Buduaar

1 h 1 inimene – 170€

Iris

Laura

Laura

Angela

Maris

Kristi

Maris

Tooted

Difuuser.ee

DermOrganic.ee

Katri-Ketlin

HANZA perepäev 2022

HANZA perepäev 2022