KEEP IT MOIST

Kasutan igapäevaselt DermOrganic Shea Coconut orgaanilist kehakreemi! Ma olen maksimaalne kreemitaja! Ma ei salli kuiva nahka ja hindan väha puhtaid tooteid. Juba neli aastat tagasi keerasin täiesti puhta lehe oma nahahoolduses. Hakkasin vaatama, mida sisaldavad minu tooted, kui värvilised ja lõhnavad nad on. Hindan organismile ohutuid tooteid ning mida võin julgelt kasutada ka lapse nahale. Seda kehakreemi panen õhtuti paksu kihi ka huultele. See on 100% VEGAN, 73% Orgaaniline (ülejäänud koostisest on vesi, vesi ei ole orgaaniline). DermOrganic tooted on kurjuse vabad ehk cruelty free, gluteenivaba, parabeenivaba, ftalaadivaba, sulfaadivaba, PPG/PEG vaba, MEA/DEA vaba ehk paksendajate vaba, silikoonivaba, ei sisalda petrooleumi, ei sisalda kunstlikke lõhna- ega värvaineid! Annab maksimaalse niisutuse ning on OHUTU Sinu ORGANISMILE! Vahel kasutan eriti kuivadele kohtadele ka näole. Sisaldab orgaanilisi ekstrakte : argaaniaõli, shea või, kookos, granaatõun, aloe, acai, goji, kurk ja viinamarjaseemne õli, viimane võitleb kortusukestega!

MUL OLI ALATI RUMAL ARVAMUS

kuivatite ja igasugu elektriliste abi-vidinate kohta, et need on laiskadele inimestele. Et mismõttes inimene enam ei viitsi ise hambaharja ka liigutada suus? Tegelikult on nii, et see elektriline hambahari peseb hambaid ikka paremini ja edukamalt, kui Sa ise. Pluss see taimer on super, hambahari lõpetab ise pesu ja annab iga 30-sekundi järel märku. Kokkuvõtteks peab hambakivi palju harvemini eemaldamas käima.

Nii nagu peab igemete ääre alt, piisavalt õrnalt jne.

Usun, et vana aja inimesed mõtlevad samuti ja ei saa pihta miks neid uusi vidinaid vaja on. Tuleb ikka kasulike uuendustega kaasa minna!

HAMMAS32.EE

DERMORGANIC.EE

PHILIPS SONICARE elektrilised hambaharjad on niiiii head ning väga super hindadega Hammas32.ee lehel!

Soovitan kindlasti!

DERMORGANIC Leave-In Treatment ja 100% puhas sertifitseeritud Orgaaniline Argaaniaõli. Rohkem infot ja tellida saad www.dermorganic.ee

SINIMUSTVALGE

Muidugi ei saa ma ilma oma kangast kotikesteta! Toidupoes käies kasutan Suitsupääsusüda puuvillaseid kotte ning isegi, kui võtad neli tomatit, saab need kenasti ilma kilekotita kaalule panna! Sest tegelikult on pärast ju kilekotike must seest, ka puuviljad pole puhtad poest tulles, mina ei leia mingit varianti, kuidas pärast neid ära kasutada. Parem on need võtmata jätta!

Hoia loodust!

#meieeesti #suitsupääsusüda

#paulalilldesign

LIIGU JA OLE REIBAS

Ärkan varakult!Liigutan end värskes õhus ja naudin loodust! Kui õue mõni päev ei jõuagi pikemaks ajaks välja, siis liigutan kodus ja aknad pärani, toon värske õhu tuppa 😉!

Ammuta energiat värskest ja puhtast!

FOTO: CHRISTYN PHOTOGRAPHY

etEstonian