2017 - SEIS ON JUBE

Alustame minu naha teekonda sellest fotost siin on 15.07.2017 ja nagu näha on mu nahk KOHUTAV! Tsau Kristi!

Ilmselt enne seda on tõusude ja mõõnadega see kordamööda hullem ja parem olnud.

Aga selleks ajaks siin olin ma kohtunud Vikaga ja ta oli juba minuga algust teinud. Olgu öeldud ka see, et eks ma ise ole see tüüpiline KAKKUJA ka nagu salamisi tuleb välja, seda on ka teised. Viktoria Saks (lepime kokku edaspidi - Vika) on minuga KURJA VAEVA näinud. Ta on juurutanud PEAAEGU minust välja selle kakkumise. Ma ütlen, et mul vist poleks praegu ühtegi asja näos, aga vahel ikka no on vaja. Ja siis oled jälle tige enda peale. Ma kasutasin sel ajal oma iluvigade varjamiseks isepruunistajaid, enne seda ja ilmselt sel ajal päevitasin palju solaariumis. Siin pole näha, aga dekolteel olid koguaeg sellised mikro kortsud, mis tekkisid ilmselt ka tohutust kuivusest. Küll aga isepruunistaja tegi nahatooni üliilusaks, kuid mu armid näos tulid just tumedamana esile. Ikka oli vaja kakkuda ja endale ise muidugi arme juurde tekitada - PALUN ÄRGE KISKUGE END, MINGE KOSMEETIKU JUURDE, LASKE END AIDATA! Minuni pidi kosmeetik ise tulema - ta tuli juuksurisse! Ja jumal olgu tänatud Vika värvi-tujude eest! Päris ausalt!

2020

See pilt on üks mu lemmikutest, töötlemata, lihtsalt portreekaga tehtud hommikupäike palet silitamas. Siin on üliõrn kiht tupsutatud Make Up Store jumestuskreemi ja natuke põsesarnadele kontuuriks ka tumedamat tahket Make Up Store jumestuskreemi. Mu nahk on väga pirts ja ma ei saa üldse erilisi meigitooteid kasutada, aga need tooted mulle on sobinud. Aga siin, jah ilmselt olen ka veidike ´´käed külge pannud´´ kui otsaesist jõllitada, kuid mu nahk on nii särav, rõõmus.. võrreldes aastaga 2017 - IMELINE. Praegusel hetkel seda siin teile kirjutades, et ka keegi teist saaks abi minu loost, siis tegelikult on mul paks kiht Holika Holika Aloe geeli enamjaolt nahka imendunud. See siin on suur töö ja vaev (mitte minu muidugi, mina olen seda tööd ainult vahepeal surkind oma sõrmekestega, mida kordan veelkord- pole vaja!).

Räägime siis kus ma olen käinud ja mida teinud oma nahaga!

Mida ma tarbin

Beebipille - see on miinuseks minu nahale

Magusat - see on miinuseks minu nahale

Vitamiinidest RAUDA hetkel

Vani-T KOLLGEENI

Ma ei tarbi

PIIMATOOTEID - TEKITAB VIIVITUSEGA PÕLETIKULISED KOLDED NÄKKU, TEKITAB MIGREENI.

ALKOHOLI - KUIVATAB NAHKA NING OLENEVALT KOKTEILIST - TEKITAB PUNNE.

Viktoria Saks - Saks Stuudio - Cosmetologist & Esthetician Viber +372 58587005

NAHA MÕJUTAJAD?

MIS MÕJUTAB MINU NAHKA NEGATIIVSES VÕI POSITIIVSES SUUNAS:
 • HORMONAALNE TASAAAL
 • STRESS - STRESS - STRESS
 • NAHA KORREKTNE PUHASTUS
 • NAHA NIISUTUS
 • PIIMATOODETE TARBIMINE
 • GLUTEENI TARBIMINE
 • MAGUSA TARBIMINE
 • ALKOHOLI TARBIMINE
 • RÄMPSU SÖÖMINE
 • NAHA KAKKUMINE!!

ALUSTASIME..

Kui me alustasime minu nahahooldusega, siis algselt ma ei seostanud põletikulist nahka, peavalusid, migreene ning halba tunnet peale toidukorda - PIIMATOODETEGA. Kuidagi sattus aina enam mu kätte kirjandust sellest ning ma hakkasin eemaldama neid toiduaineid oma toidukordadest. Viimase pooleteise aastaga on asi väga lihtsaks läinud. Tere toodab imemaitsvat laktoosivaba hapukoort, on kohupiimakreeme (magustoiduks super, aga neid võiks rohkem olla erinevaid valikuid), jogurteid, igasugu peeneid Barista taimseid piimasid, juuste jne.. kõike on juba! Kuigi Soomes on aastaid aastaid letid vohanud laktoosivabadest toodetest. Ps. Piim ei koosne laktoosist ainult, ala et ilma selleta pole piim enam piim või koor enam koor. Esiteks on lehmapiim loomalapsele mõeldud ja kui väga suure protsendi inimeste kehad ei suuda hakkama saada selle valguga, siis ongi see okei, sest see lehmapiim on tegelikult loomalapse imetamiseks. Lihtsalt meie oleme selle sobitanud kunagi enda toidulauale.

...

Aga kui Sa proovid nädala tarbida teistsugust toitu, rohkem värsket, eemaldad piimatooted ning püüad vältida gluteeni - saad juba kordades parema välimuse kiiremini kui mina.

...

Esiteks õpetas Viktoria mind nägu pesema ning suunas mind õigete toodeteni. Nii naljakas kui see ka ei tundu, enamik ei pese õige vahendiga ja pesema peab kaks korda. Mina pesen veel nüüd täiesti külma veega. Ta õpetas mind nahka toonikuga puhastama peale pesu ja suunas mind õige kreemini. Kasutan vahel ka seerumeid, seda mida mu nahaboss ütleb! Vahepeal tundus, et mul läheb kvaliteetsete toodete peale rohkem raha, kui riietele. Aga see on seda väärt! Sest mulle on alati oluline olnud, et ma näeksin ka meigita ilus välja, et nahk oleks ühel päeval RAHULIK ja PUHAS, et ma ei pea sinna toppima kiloga jumestuskreemi või puudrit, sest nii piinlik on prügi välja viia!

Oleme teinud mulle tohutult protseduure. Just selleks, et põletikud maha tõmmata. Soovitan kõigil julgelt minna happekoorimisse. See võtab vähehaaval maha neid armikesi mida te olete sinna ise tekitanud oma kakkumistega. Nüüd näen omalt nahalt, et tõesti pole vaja kiskuda, on vaja puhastada, rahustada ja eelkõige PESTA oma nahka õigesti!

Hullemal ajal olen käinud ka kord nädalas!! Hetkel on seis selline , et võin ka kolm kuud mitte käia, nägu otsast ei kuku (nali), aga siis tunnen, et pole seda pro niisutust ja puhastust saanud. Muidugi siis ma möllan kodus ka rohkem ikka! Ja NB! Naine Sa oled nii oluline! Sa pead leidma endale selle aja minna näohooldusesse ja juuksurisse! Sest nahk ja juuksed on ilusad, terved ja säravad ja niiiii hea hoolitsetud, puhanud tunne on pärast! You need this!

Mida me teinud oleme...

Tohutult protseduure..

 • Microneedling by CNC (korralik aparatuur, steriilsus ja kokteil on meeletult olulised)
 • Plasmaprotseduuri, mis on masinprotseduur ja alandab põletikke!
 • Rahustavaid ja niisutavaid hoolduseid, ilmselt sadu maske..
 • Darzenvali
 • Lugematul arvul koorimisi ja happehoolduseid (peale neid happehoolduseid ei saa keegi arugi, et oled kusagil käinud)
 • Lümfimassaazi nii kehale kui ka näole! Viktoria teeb seda üle kogu keha ja nägu on hetkega teise ilmega.

No vaadake seda nahka nüüd! IMELINEEEE! Ma olen nii tänulik!

Olen käinud nahaarstil..

Aga täpselt nagu iga järgmine või teine siin - pole sealt kabinetist abi saanud. Kindlasti on neid, kes on ja on meeletult toredaid nahaarste. Lihtsalt mina nende otsa pole sattunud. Eriti tavakliinikus! Olen kasutanud ka seda retseptiravimit - hormoonsalvi, mida enamikele kirjutatakse. Mis hetkeks aitab, see kuivatab meeletult, lõpuks tekkisid mul räiged armid ja nahk lihtsalt kestendas ja kiskus. Sellega peab väga ettevaatlik olema päikese käes olles, lisaks pleegitab kõik rätikud ja linad. Lõppkokkuvõttes ei saa peale selle salvi kasutamist jupp aega mingeid protseduure teha. Hetkeks tundus, et aitab, aga tegelikult läks pärast hullemaks isegi, sest kõik kuivas niiiiii meeletult ja ma armistusin rohkem.

Tip of the day!

Muidugi selle harjumuse pookis mulle külge Viktoria! Kasutan Aloe geeli, vahel isegi iga öö peale näopesu. Kui parajasti põletikke pole ja midagi nö tekkima ei hakka või nahk ei kuiva, siis ma kasutan 2-3 ööd nädalas paksu paksu kihi seda näkku.

Kuidas kasutada?

 • Osta potska Aloe geeli.
 • Pese nägu korralikult 2x.
 • Toniseeri toonikuga.
 • Pane aloet nii paks kiht näkku, et see kohati tahab üle huulte või kulmude alla voolata. Üsna kiirelt imab nahk suurema osa sisse, mitte nii kuivadest ja imavatest kohtadest suuna üle jääb aloe sinna, kus nahk on näljasem.
 • Pese hommikul nägu 2x pesuvahendi ja külma veega.
 • Toniseeri.
 • Kreemita.

Kasutan aloet ka saunas ja peale tööd vahel puhastan näo koheselt, kuna värviaurud jms keemia ikka paneb näo õhetama/punetama laiguliselt.

CNC lip pen on mu absoluutne lemmik! Kuna mul on Hyaluroon juba huules, siis mulle mõjub see igapäevaselt kasutades MEGALT! Huuled on kohe volüümikamad.

ILUS JA TERVE NÄONAHK = ENESEKINDEL NAINE!

Aitäh lugemast!

Loodan, et see minu näonaha tervenemise lugu aitab kedagi! See ei tervenda kunagi ainult näonahka! Teed ka ühe vägeva pai oma naiselikkusele! Usk iseendasse ja värske väljanägemine annab Sulle igapäevaselt ülima tunde!

Ps. Kui soovid Samu vingeid pilte ja pakatada naiselikust energiast, siis kirjuta mulle photo@paulalill.com

Siit esilehelt leiad ka viite foto leheni! #artbypaulal #

etEstonian