DREAMHUNTER MARKETING

HEA TURUNDUS = EDUKAS MÜÜK

NAUDI OMA EDUKA

TURUNDUSE VILJU

TAHAKSID OMA LAUDADE TAGA ROHKEM KLIENTE NÄHA!?

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

thin

01. 

SOTSIAALMEEDIA

Kui sotsiaalmeedia on Sinu ja Sinu äri jaoks üks tüütu segane virrvarr. Sa ei mõista, mis asi on algorütm ja kuidas sellega kaasas käia. Mitu hashtagi loeb jne.. Meie aitame ning meie oleme nende, Sinu jaoks pisikeste, aga meie jaoks ülimalt tähtsate asjadega kursis. Me õpetame Sind individuaalselt samm sammult, kuidas ja mida, et saaksid edaspidi ise edukalt hakkama. Sest on ajastu, mil inimesi mõjutab sotsiaalmeedia väga tugevalt ning enamikud otsused me teeme vastavalt reklaamidele, mis jooksevad meile lihtsalt tahtmatult feedi ette. Igapäevaselt näeme me palju lihtsaid vigu, mida parandab teadmistega, mis takistavad lihtsalt algorütmil jagamast teie ettevõtte tähtsat postitust või storyt. Selline vaev on tühi töö, mis ei anna tulemust.

Olen väga edukalt toonud esile kontod Facebookis ning Instagramis: Paula juuksestuudio, DermOrganic Estonia, Paula Lill Design ja abistanud palju teisi ettevõtteid vähemal määral.

Turundanud tellimusperioodil:

Medicina Kliinik – www.medicina.ee

Medkeskus – www.medkeskus.ee

Koduleht:

Õigusbüroo Aspekt – www.aspekt.ee

Foto: Rein Leib


MIKS MA SEDA TEEN?!

Sest silmapaistev turundus on minu enda hingeasi. Olen alati turundusega lähedane olnud. Lugenud palju vastavat kirjandust, kuulanud turundusalaseid podcaste, loonud palju põnevat sisu, õppinud enda kogemusest, vaevelnud algorütmiga.. Kõik see nähtavus ja tähelepanu ehk turundusalane edu on enda kogemusest tulnud. Ma näen igapäevaselt tühja tööd ja tahan hea meelega Sinu ettevõtte edenemisel abiks olla, kõrval olla need harivad tunnid ja näidata kuidas saab veelgi paremat müüki/ paremaid tulemusi.

Soovi korral võtame üle teie kontod tellimusperioodiks ning aitame neid käima tõmmata. Samuti saate tellida meilt esinduslikke fotosid oma toodetele!

MÕNED KA MEIE TEGELETUD

KONTOD

02.

FACEBOOKIS 8242+ LIKE

PAULA JUUKSESTUUDIO


Kasvata kliendibaasi

Loo imeline feed

Näita oma oskusi

Tekita huvi

Võta uued kliendid rõõmuga vastu!

FACEBOOKIS 2144+ LIKE

DERMORGANIC ESTONIA


Õpetame ka Sulle:

Kuidas teha postitusi ja

mõista algorütmi ehk

kuidas see töötab

Luua tõhusaid reklaame

Luua erilisi storysid

vastavate kasulike äppidega


Ühildades Facebooki, Instagrami ning TikToki on ülimalt kerge kõiki korraga hallata!

FACEBOOKIS 275+ LIKE

PAULA LILL DESIGN


Ole sotsiaalmeedias nähtav!

MÕNED MEIE TEHTUD

KODULEHED

ProPolish OÜ

Kodulehekülg annab edasi kogu info Sinu ettevõtte teenuste kohta. Kodulehe olemasolu ja informatiivne sisu annab ka Sinu tulevasele püsikliendile turvatunde. Mõistma peab ka neid kliente, kellel pole sotsiaalmeedia kontosid, nende jaoks on see suur aga, kui ettevõttel pole kodulehekülge. Pealegi, alati suuname google.ee otsingumootorist kodulehele ära eksinud inimese edasi ka sotsiaalmeedia kontodele nupukeste abil!

AUTODE – , TSIKLITE – , ATV- , JETTIDE JMS KVALITEETNE KILETAMINE/CAR WRAPPING – AUTODE POLEERIMINE TARTUS – KERAAMIKA – KAITSE SINU AUTOLE – NAHATÖÖD – AUTO NAHAHOOLDUS -KLAASIVAHA – KLAASIHOOLDUS – KOJAMEHED – TULEDE HOOLDUS – POLEERIMINE – VOSSEN VELJED – ERILISEIMAD VELJED TARTUS – REHVIVAHETUS TARTUS

TURUNDUS


ÕPETAME SIND

haldama Sinu ettevõtte sotsiaalmeediat, anname Sulle ehk põnevaid ideid, luua reklaame, kasutada erinevaid äppe. Aastal 2021 on videod, storyd ning live´d parim müügiargument ning isegi must have!

JÄTKUSUUTLIK NING ARENEV

selline peab olema Sinu suhtumine. Ühest – kahest koolitusest piisab, et alustada ise ning jätkata edukalt. Teie ettevõte paistab silma sotsiaalmeedias!

Tegeleme ka soovi korral teie kontodega tellimustööna.

Teeme tellimustööna reklaamvideo, reklaampildid – oleme avatud ka koostööpakkumistele! #videograaf #video #ad #blog #advertise #photography


HELISTA VÕI KIRJUTA MEILE

VÕTA ÜHENDUST

E-MAIL paula@paulalill.com Tel. +372 56 88 65 79