DREAMHUNTER MARKETING

HEA TURUNDUS = EDUKAS MÜÜK

Enam ei loe vaid hea toode või teenus. Turul on palju sarnaseid teenuseid, pakkumisi, poode, tooteid… Klient ootab suhtlust ja näha seda, mis päriselt toimub – olla teie tegemistega kursis.

NAUDI OMA EDUKA

TURUNDUSE VILJU

TAHAKSID OMA LAUDADE TAGA ROHKEM KLIENTE NÄHA!?

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

thin

SOTSIAALMEEDIA

Kui sotsiaalmeedia on Sinu ja Sinu äri jaoks üks tüütu segane virrvarr. See on suur lisatöö Sulle ja Sa ei saa keskenduda tootele/teenusele!? Sa ei mõista, mis asi on algorütm ja kuidas sellega kaasas käia. Meie aitame ning meie oleme nende, Sinu jaoks pisikeste, aga meie jaoks ülimalt tähtsate asjadega kursis. Me võtame üle Sinu sisuturunduse VÕI õpetame Sind individuaalselt samm sammult, kuidas ja mida, et saaksid edaspidi ise edukalt hakkama. Sest on ajastu, mil inimesi mõjutab sotsiaalmeedia väga tugevalt ning otsused teeme me suuresti emotsioonilt vastavalt reklaamidele, mis jooksevad meile lihtsalt tahtmatult sotsiaalmeedias ette.

Olen väga edukalt toonud esile kontod Facebookis ning Instagramis: Paula juuksestuudio, DermOrganic Estonia, Paula Lill Design ja abistanud palju teisi ettevõtteid vähemal määral.

Turundanud tellimusperioodil:

Medicina Kliinik – www.medicina.ee

Medkeskus – www.medkeskus.ee

Andersonś Craft Beer – www.andersons.com

DermOrganic Estonia – www.dermorganic.ee (hetkel turundame)

Paula juuksestuudio – www.juuksestuudio.eu (hetkel turundame)

Koduleht:

Propolish OÜ – www.propolish.ee

Foto: Rein Leib


MIKS MA SEDA TEEN?!

Sest ma tahan kliendi tuua Teie ettevõtteni. Näen palju ettevõtteid, mis toimivad võibolla isegi hästi, aga võiksid toimida kordi ja väga palju kordi edukamalt, kui panustaksid veidike rohkem turundusse. Klient tahab näha päriselt videost, pildilt reaalsest argipäevast isuäratavat toitu, jooki, teenust – luua tuleb sellist sisu, mis on igapöev, kuid õiges võtmed. Ning silmapaistev turundus on minu enda hingeasi.

Ka minu enda ettevõtete nähtavus ja tähelepanu ehk turundusalane edu on enda kogemustest tulnud. Ma näen igapäevaselt TEGEMATA tööd ja tahan hea meelega Sinu ettevõtte edenemisel abiks olla, olemas olla ja näidata kuidas saab veelgi paremat müüki/ paremaid tulemusi. Soovi korral võtamegi üle teie sotsiaalmeedia kontod peaaegu täielikult tellimusperioodiks ning aitame neid käima tõmmata. Samuti saate tellida meilt head video- ja fotomaterjali oma toodetele/teenustele. Paljudel on super teenus, aga kehva pildimaterjal ning sotsiaalmeedia lonkab meeletult seetõttu.

Väiksed ettevõtted 500€ alates (1 kuu)

Suuremad ettevõtted vastavalt mahule alates – kokkuleppel (1 kuu)

Turundusperiood käib 30-päeva kaupa. Küsi pakkumist ka stuudiofotode kohta. Modell/fotograaf ja põnevad ideed meilt!

MÕNED MEIE TURUNDATUD

KONTOD

02.

FACEBOOKIS 8242+ LIKE

PAULA JUUKSESTUUDIO


Kasvata kliendibaasi

Loo imeline feed

Näita oma oskusi

Tekita huvi

Võta uued kliendid rõõmuga vastu!

FACEBOOKIS 2144+ LIKE

DERMORGANIC ESTONIA


Kui soovid, siis teeme viime läbi individuaalse workshopi ja õpetame ka Sulle:

Kuidas teha postitusi ja

mõista algorütmi ehk

kuidas see töötab

Luua tõhusaid reklaame

Luua erilisi storysid

vastavate kasulike äppidega


Ühildades Facebooki ning Instagrami, neid on ülimalt kerge korraga hallata!

INSTAGRAMIS 168+ FOLLOW

Kui meie alustasime, siis oli 20 Followers

MEDKESKUS.EE


Medkeskus. ee on väga väga kasulik e-pood ja eriti just viimasel aastal, sest sealt leiad Sa eratarbijana tavakasutuseks väga soodsaid isikukaitsevahendeid või oma ettevõttele ülimalt hea hulgihinnaga maske, ühekordseid maske, FFTP – maske, desovahendeid, desopind, kätedesinfitseerimiseks vahendeid, Junimperium Destillery udupeent des. vahendit, kummikindaid, pudeleid, kaitsekilesid jne! Suurepärane ja kasulik e-pood, mida meie aitame esile tuua!


Covid-19 ei kao kahjuks nii kiirelt kusagile, seega.. Kandke maski, puhastage käsi ja pindu, hoidke oma tervist – aga tehke seda mõistliku kuluga!

See on edaspidi meile püsikulu ning seetõttu tasub leida endale õiglane lepinguline partner – MEDKESKUS.EE

Parim lahedus arstiasutustele, ilukliinikutele, poodidele, koolidele, lasteaedadele, lastehoidudele, tanklakettidele, ilusalongidele, juuksuritele.. jne!

FACEBOOKIS 275+ LIKE

PAULA LILL DESIGN


Ole sotsiaalmeedias nähtav!

INSTAGRAMIS 953+ FOLLOW

ANDERSONŚ CRAFT BEER


Andersonś Craft Beer ehk tublide meeste käsitöö õlle imeline pruulikoda keset Tartu linna! Nad olid juba enne meid tublid, aga saab olla veel tublim, müüki suurendada oluliselt ning laieneda ja kindlasti olla rohkem nähtav!

Miks valida turundusteenus?

Sest Sina ise pead keskenduma oma toote tootmisele, pakendamisele, impordile, selle parendamisele jms. Meie suhtleme klientidega, anname edasi vajaliku info, tagasiside jne!

Jäta sisuturundus ja toodete silmapaistvus sotsiaalmeedias meie rõõmuks ja tegele ise toote ja klientidega!

#käsitööõlu #baar #pubi #delikatess #nautlejatele #eelistaeestimaist #kodumaine #Tartu #Eesti

MÕNED MEIE TEHTUD

KODULEHED

ProPolish OÜ

Kodulehekülg annab edasi kogu info Sinu ettevõtte teenuste kohta. Kodulehe olemasolu ja informatiivne sisu annab ka Sinu tulevasele püsikliendile turvatunde. Mõistma peab ka neid kliente, kellel pole sotsiaalmeedia kontosid, nende jaoks on see suur aga, kui ettevõttel pole kodulehekülge. Pealegi, alati suuname google.ee otsingumootorist kodulehele ära eksinud inimese edasi ka sotsiaalmeedia kontodele nupukeste abil!

AUTODE – , TSIKLITE – , ATV- , JETTIDE JMS KVALITEETNE KILETAMINE/CAR WRAPPING – AUTODE POLEERIMINE TARTUS – KERAAMIKA – KAITSE SINU AUTOLE – NAHATÖÖD – AUTO NAHAHOOLDUS -KLAASIVAHA – KLAASIHOOLDUS – KOJAMEHED – TULEDE HOOLDUS – POLEERIMINE – VOSSEN VELJED – ERILISEIMAD VELJED TARTUS – REHVIVAHETUS TARTUS

ProPolish OÜ
#propolish #metsakutsu #inbank #nike #hooliganhamlet

TURUNDUS


ÕPETAME SIND VÕI HALDAME ISE

soovi korral haldame Sinu ettevõtte sotsiaalmeediat, anname Sulle ehk põnevaid ideid, loome reklaame, mänge. Tekitame rohkem publikut, mis võrdub rohkem müüki! Aastal 2021 on videod, storyd ning live´d parim müügiargument ning isegi must have!

JÄTKUSUUTLIK NING ARENEV

selline peab olema Sinu suhtumine. Ühest – kahest koolitusest piisab, et alustada ise ning jätkata ka ise edukalt. Teie ettevõte paistab silma sotsiaalmeedias!

Tegeleme ka soovi korral teie kontodega tellimustööna – mis on isegi populaarsem variant, sest siis saab ettevõtte omanik pühenduda nende tootmise/teenusega edendamisele!

Teeme tellimustööna reklaamvideo, reklaampildid – oleme avatud ka koostööpakkumistele! #videograaf #video #ad #blog #advertise #photography


HELISTA VÕI KIRJUTA MEILE

VÕTA ÜHENDUST

E-MAIL info@paulalill.com Tel. +372 56 88 65 79

Dreamhunter OÜ Pikk 12c, Tartu