KÖÖK ON KODU SÜDA

VARSTI SAATE JÄLLE KÜPSETISI VESISTADA..

Suur suur aitäh mebilia.ee ja merstone.ee

Siin see meie köögike on. Kuna ma planeerisin koju liiga suure diivani, liiga suure laua ja liiga suure külmiku (kahe uksega), siis kahjuks köögile just liialt ruumi ei jäänud. Eelmine köök oli mul L-kujuline ja oli ülimalt hea töötasapinda jagus, sel korral pidin 180cm lauale ja mega külmikule ohverdama selle ruumi. 🙂 Elame üle.

Köögi valmistas meile Mebilia köögimööbel. Nad on turul tublisti kööke valmistanud juba palju palju aastaid. Mine piilu ka nende Facebooki või Instagrami. Olen köögiga väga rahul! Uksed ja sahtlid sulguvad vaikselt. Ma ei soovinud linke, tahtsin puhast välimust ilma nupukeste ja kõigeta. Ülimalt modernne tulemus. Tooniks valisin sellise hallika-lillaka alatooniga. Kui valgus on hästi tugevalt peal, viskab kergelt seda lillakat, muidu on mõnus külm hiirehall. Täiega ilus!

Köök valmis tegelikult väga kiirelt, kes minu tegemisi Instagramis jälgivad nägid, et läks aega. Asi seisis meie taga, kuna me vahetasime vahepeal põranda ära ning lihviti betooni 😀 Jube! ma tean! Seega, pidime Mebilia tööd vahepeal pidurdama ja üldse kõik lahti kakkuma ja tublid mehed panid köögi tagasi loodi ja kenasti kinni. Üleüldse, kogu köögi tellimise protsess käis ülimalt lihtsalt. Kuulsin tutvuste kaudu ja nägin ise ka nende tehtud tööd, mis oli niiii hea hinnaga! Seejärel võtsin kohe ühendust, käidi mõõtmas, kohtusime seejärel varsti kontoris ning mulle näidati joonist, millega olin väga rahul. Valisingi seejärel soovituste läbi kataloogist õige tooni. Nii et tegelikult valmis meie köök väga kiirelt ning minule kujunes kõik väga lihtsaks köögi poolelt. Kellel on huvi, siis hetkel pidi olema köögi ooteaeg 6-8 nädalat. Hinnad on mega mega head, kvaliteet on sellest kindlasti üle! Ehk siis pigem mujal on hinnad palju kallimad, kui kvaliteet on nii hea. Köögi tasapinnaks ja taustaks sai kivi, sellest räägin kohe edasi! Mida ma veel juurde lisaks?! Mebilia tiim on väga professionaalne, puhas ja sõbralik. Mina olen väga rahul algusest lõpuni suhtluse ja tehtud tööga. Köök sai, arvestades selle väikest pinda, väga mahukas. Kapid on kõrged ja mulle sobib ideaalselt, tahaks kõik köögikraami ikka kappidesse ära peita.Kapiuksed on väga lihtsasti puhastatavad ja näpujälgi vms pole ka näha või siis pühin ma need ära. 😀 Kui soovid sama õnnelik oma uue köögi olla, siis kirjuta neile või helista ja küsi pakkumist! Pole mõistlik oma köögi eest liiga palju maksta, kui saad suurepärase kvaliteedi ka taskukohasema summa eest. 🙂


Mebilia DT Oü

Tähe 127F, Tartu

Telefon: (+372) 58 013 284

E-mail: mebilia@mebilia.ee

Merstone valikusse kuulub materjalidest peale kvartsi ka graniit, keraamika ja marmor. Samuti oli Merstone tiimiga sõbralik, korrektne ja täpne suhtlus. Käidi mõõtmas vahepeal, sobitasime aja (nad sõidavad väga tihti üle Eesti, muretseda pole vaja, et kuna siia kanti satutakse), paigaldus läks samuti väga ladusalt. Kivi on väga ilus, elegantne ja meile meeldib väga! Emotsioonid on ka imelised, eks ikka loeb, kes ja kuidas ning mis energiaga Sulle kõike seda paigaldab. Küsi julgelt pakkumist! Rain on väga tore ja abivalmis, annab infot ja soovitusi, kirjuta või helista. Kontaktid leiad altpoolt.


Merstone OÜ

+3725074721 

Showroom - Kassi 15, Tallinn II korrus ruum 207

info@merstone.ee 

Kivitasapinna valisime seetõttu, et see on ilus, vastupidav, lihtne hooldada ehk rasv jms ei jää niimoodi kivitaustale.  

 

Natuke infot Sulle kvartsi kohta: 

  • Kvartsist töötasapind koosneb peamiselt looduslikust kvartsist, mis on üks kõvemaid mineraale maailmas. See teeb selle vastupidavaks kriimustustele, löökidele ja plekkidele.
  • Kvartsist töötasapind on vett hülgav, kuna sellel puuduvad poorid, mis imaksid endasse vedelikke. See tähendab, et see on hügieeniline ja lihtne puhastada.
  • Kvartsist töötasapind on saadaval paljudes erinevates värvitoonides ja mustrites, mis sobivad erinevate köögistiilidega. Lisaks on see värvikindel ja ei tuhmu päikesevalguse käes.

 

Lisaks kõigele näeb kivist töötasapind välja imeilus ja luksuslik. Võid sellega täitsa tavalisele köögile ikka väga palju erilist väärtust lisada. 

 

Muidugi on parim kivitasapinna juures ka see, et saad paigaldada valamu töötasapinna alla. Miks see üldse vajalik on? Selle eeliseks on kerge puhastusviis. Kui hakid näiteks toitu ja midagi pudeneb, saad selle otse valamusse lükata, ei ole mingeid ääri ega liiste. Lisaks on see ka silmale väga ilus ja minimalistlik. Muidugi on töötasapinna alla paigaldatavad valamud veidi kallimad. Valiku valamutest leiad näiteks Merstone kodulehelt.Natuke tehnika valikust. Meie valisime suure Samsungi Side-by-side kaheukselise külmiku. Miks just selline valik? Mind on alati need sahtlid ärritanud ja külmikus pole ruumi. Ja ma tahtsin jää-funktsiooni!!! Kõik joogid on jääga koheselt 10 x paremad 😛 . Saad sealt vett, kuubikuid ja purustatud jääd. Isegi kraanivesi on koheselt jumalikult jahe ja maitsvam. 😛 Aga ainus miinus on see, et see külmik võtab palju ruumi. Ahju, pliidiplaadi, mikroka ja kubu ostsime Electorluxi omad ja musta värvi. Selline värvikombo on erilisem ja sobib meie maitsega. Annab natuke kontrasti. Muidugi võiksid tänapäeval soetada tehnikast endale sellise kubu ja pliidiplaadi, mis suhtlevad omavahel. Nii on kergem toitu valmistada, kui kubu ise reguleerib end pliidi äkilisuse järgi. Mebilialt sain veel infot, et ära kindlasti vali kubu alla 600, võiks olla pigem 700, meil on ka üsna kange kubu ja juba esimesel tasemel olles tõmbab megalt sisse kõik. Ukse ees kõik vuhiseb õues ja kohe on tunda, et toas pole toidukat, tee julgelt pannukaid ja kõike. Minul on DermOrganic maaletoojana väga ärritav, kui puhtad pehmed juuksed lõhnavad nagu rasvased pannukad vms.. Õõhhh, minule poleks see nagu lubatud. 😀 Täna tegin pannukaid jaa ei mingit lõhna juustel. OIen super rahul. Eks see nii olegi, et köök on pigem naiste pärusmaa ja mina pean õnnelik olema 😀 . Kuigi on palju ka kokkavaid mehi, mina lihtsalt enda oma kööki ei luba, sest kui mul on hea ja mugav köök ning imelised seadmed, tahan ma igapäevaselt kokata, saiakesi ja kooke küpsetada ning lähiajal ilmselt proovin ära ka kodus tehtud pehme sefiiri. Ole valmis! Muide, kes pole veel näinud, siis minu blogis on ka retseptinurk: kaneelisaiad, soolakaramell, kaeraküpsised, kringel, kartulisalat, brownie, kodune Twix, borš jne.. Kohe lisandub ka plaadipitsa retsept!

Meie köögi maksumus?

Köök ilma tehnika ja valamuta
Materjal, paigaldus, transport kõrgsurvelaminaadist ustega - 2200€ + km.
Käibemaksuga kokku 2640€
Uste värvitoon - S2005Y50R
Kvartsist töötasapind ja taust
Materjal, paigaldus, transport jne 1990€ + km
Käibemaksuga kokku 2388€
Meie tasapind ja taust -
Kvarts Noble Concrete Grey 20mm MATT

Väikesed hetked köögitoimkonnast

en_USEnglish