paulalill.com

Hello! My name is Paula Lill!

Sa oled jõudnud minu kodulehele ja mul on selle üle eriti eriti hea meel. Oled järelikult huvitatud sisuloomest, kunstist, fotograafiast, Eesti disainist , reisimisest, autodest või hoopis sooduskoodidest, mille leiad minu blogist. Mõnda aega tagasi sain aru, et kõige suurem blogipidaja ma just ei ole, lihtsalt see nõuab väga suurt ajalist ressurssi. Siiski leiad Sa sealt palju huvitavat näiteks: nõuandeid laste sünnipäevade pidamise-, reisimise-, kodu disaini- ja palju muu kohta siit.

Ka minu imeliste kaneelirullide retsepti on vaadatud tuhandeid kordi. Nii et midagi siit ikka leiab! 😉

Kuigi rohkem loon ma pildi- ja videomaterjali oma IG ja Youtube kontol @paulalill. Sealt leiad ka palju infot naha- ja kosmeetikatoodete kohta.

Mine piilu retsepte siin!

Meie uus ja värske köök!

Loe meie reisiblogi

Tänuks, et oled siin, minu lehel, kasuta DermoScalp e-poes sooduskoodi PAULA20, mis annab Sulle tavahinnast 20% soodustust.


Tutvuge minu südameasjaga - DermoScalp. DermoScalp on minu loodud ja patenteeritud bränd. Kõik tooted on valmistatud Eestis. Tegelikult on nii, et sellest päris oma juukehooldusbrändist olen unistanud ma juba umbes 8-aastat ja näete, siin ta on. Minu oma ja armas, testitud, kokku pandud, korduvalt koostist muudetud, lõpuks on ta siin. Kuna mul on endal dermatiit peanahal, mis aktiveerub eriti valede toodete- stressi ja valede tingimustega, siis need on need tooted, mis aitavad mind maksimaalselt. Ma alati valin tooted ka salongi enda järgi. Kuna ma olen nii tundlik, siis mina olengi parim katsejänes. Olgu mainitud, et kõik meie tooted on cruelty free ehk kurjusevabad ning vegan! Meie tooted sobivad ka lastele, need on valmistatud vaid parimatest koostisosadest. Palmarosa ja Rosemary ning Vanilla sarjad on samas nii pehmed ja puhtad ent nii eksootilised. Ma ei usu, et on maailmas palju brände, kes keskenduvad koostise kvaliteetse ja luksuslikule sisule. Meie šampoonid, palsamid ja õlid sisaldavad näiteks sama palju argaania õli, kui ka marula, lilly, daisy, passioni, arnica, marigold, black cumin, olive, camellia, buriti, vegan collagen, vegan keratin jpm ekstrakte ja õlisid. Igal õlil ja ekstraktil on oma ülesanne igas tootes. Ma olen väga õnnelik, et olen saanud luua sellise brändi, mis on inimestele kasulik, aitab juukseid kasvatada ning toetab nende nahka looduslikult. Me saame toidust, õhust, veest, lihtsalt igapäevaelust igasuguseid kahjulikke aineid oma organismi. Me peame vaikselt vahetama välja oma tooteid puhtamate vastu, et kui välimine pool näitab probleemi välja, siis me kuulame oma keha. Sest šampoon voolab üle meie silmade, näo, keha.. Oleme rohkem puhtamate toodete poolt - KOOS. DermoScalp

Meie köögi maksumus?


KANEELIRULLID

OH THOSE AMAZING BUNS

Vaja läheb...

  • 5O g pärmi
  • pool suurt klaasi sooja vett (IKEA klaasid)
  • 1 suurt klaasi piima (minul on 350ml klaasid)
  • 100 g pruuni suhkrut + täidis 100g pruuni suhkrutPaula reisiblogi!

Rubi Platinum Spa Resort

Käisime selles hotellis teist korda. Ma ei ole kunagi nii väikese vahega ja veel samas hotellis käinud. Ilmselt pidi jätma hea mulje? Just! Teistkordselt jättis väga hea mulje ka Smartlynx.

Oleme eelnevatel reisidel hilinenud ikka väga palju tunde, sel ja eelmisel korral oleme lendand ka nendega ning üllatuseks on neil uued lennukid ja väljusime lausa varem. Super! Kui soovid puhata luksuslikult, süüa rikkalikult, nautida imeilusat randa, ilusat vaadet, rohelust, sporti, palju tegevust lastele, täiskasvanutele AĺaCarte restoran, basseini ääres imeilusaid ja maitsvaid kokteile, siis see koht on Sulle täpselt sobilik....

Sinu uus kodu Haaslaval?

Rohkem infot majade ja paarismajade kohta SIIT.

MINU SUITSUPÄÄSUSÜDA KOTIKESED

KAITSTUD KAUBAMÄRK

Millest

Kui Sinu maailm läheb kokku minu omaga, siis oled üsnagi õiges kohas.

hoolid

Kasuta korduvkasutatavat kangast kotti ja lõpeta kilekottide tarbimine!

Sina

Hoia meie ilus Eesti puhtana!

#suitsupääsusüda

Rohelisem viis!

23.02.2018 öösel maalisin ma midagi kodumaist ja tähenduslikku, tähtpäevaks muidugi! Järgmisel hommikul heiskasin, mõnusasse paksu lumme kergelt lühema redeli abil, uhkelt lipu. Maal sai nimeks Suitsupääsusüda, mis on ühtlasi ka kaitstud kaubamärk. Süda Eesti lipu värvides sümboliseerib armastust kodumaa vastu ning südame saba on inspireeritud Suitsupääsukesest. Mu väga toreda sõbra ja fotograafi, Rein Leib, abil pildistasime maali üles. Edasi läks kodumaine süda juba väiksematele ja suurematele kangast kottidele prindina. Hoiame loodust ja kanname uhkusega Eesti südant! #meieeesti

Helkur!! Ole nähtav!

Super äge! Täienda enda kogu ja ole hämaral ning pimedal ajal nähtav või tee hoopis, võimalik et elupäästev, kingitus oma armsamale, sõbrannale, emale, isale, vanaemale... Lapsele trenni! Kui lahe idee!
40 x 45 tugev kott, helgib kogu koti ulatuses (v.a sang), on krõpsuga suletav ning kanna uhkelt meie omi lipuvärve! #suitsupääsusüda Eesti disain, kaitstud kaubamärk!

Contact me

Kui soovid koostööd, koolitust, või oled huvitatud tootefotodest, siis võta minuga üheldust - info@paulalill.com

#collaboration # nikon #photography #contentcreator #dreamhuntermarketing #marketing

LIITU UUDISKIRJAGA JA VÕIDA AUHINDU!

Ära jää ilma sooduskoodidest, uutest postitustest ja mängudest!

Et osaleda loosimistes, kinnita oma uudiskirja liitumine! Auhinnad ja tingimused on leitavad lehekülje lõpus (mängu tingimused)!

LIITU UUDISKIRJAGA JA VÕIDA AUHINDU!

Ära jää ilma sooduskoodidest, uutest postitustest ja mängudest!

Et osaleda loosimistes, kinnita oma uudiskirja liitumine! Auhinnad ja tingimused on leitavad lehekülje lõpus (mängu tingimused)!

en_USEnglish