REISIBLOGI

PIILU KINDLASTI KA INSTAGRAMI HIGHLIGHTSIDESSE

Hispaania

Me oleme siin koos teist korda. Esimesel korral käisime Valencia Moto GP-l Novembris 2023 ning nüüd saabusime tagasi lastega Detsembri lõpus. Aastavahetuse võtsime vastu kenasti Valencia piirkonnas. Meie kandis on siin +15 kuni +22. Saabusime, siis oligi maksimum. Muidu on vahel ikka ka tuuline, aga kodukeses on täitsa -17 kraadi seda postitust kirjutades. Brrrh! Kassi võtaks aind siia, siis polekski mingit kihku koju. Jõulud on peetud, kelgutatud, uisutatud, lund kah lükatud, aitab ka. 🙂

Nüüd saate lugeda bussiga Eestist Hispaaniasse reisi kohta. Varsti näete vlogi ka!

Rubi Platinum Spa Resort

Käisime Rubli Platinum Spa Resort hotellis teist korda, mis asub Avsallar-piirkonnas. Üpris pikk maa lennujaamast, aga igati seda väärt. Ma ei ole kunagi nii väikese vahega ja veel samas hotellis käinud. Ilmselt pidi jätma hea mulje? Just! Teistkordselt jättis väga hea mulje ka Smartlynx. ... See hotell on kindlasti ka kallimate killast, aga seda igati väärt.

Crystal Centro

Crystal Centro hotelliketti kuulub väga palju hotelle. Ka see pole teps mitte odav hotell. Aga täiesti teistsugune kogemus, kui Rubi Platinum´s. See oli üsna suure alaga hotell. Väga mõnus oli kõndida vahelduseks, üldsegi mitte tüütu. Pigem reisil toitu nautides tahadki jalutada. Külastasime A`la Carte restoranidest 3/2 ja need osutusid väga maitseküllaseks. Seda reisi näete varsti ka minu Youtube kanalilt.

en_USEnglish