paulalill.com

Hello! My name is Paula Lill!

Sa oled jõudnud minu kodulehele ja mul on selle üle eriti eriti hea meel. Oled järelikult huvitatud sisuloomest, kunstist, fotograafiast, Eesti disainist , reisimisest, autodest või hoopis sooduskoodidest, mille leiad minu blogist. Mõnda aega tagasi sain aru, et kõige suurem blogipidaja ma just ei ole, lihtsalt see nõuab väga suurt ajalist ressurssi. Siiski leiad Sa sealt palju huvitavat näiteks: nõuandeid laste sünnipäevade pidamise-, reisimise-, kodu disaini- ja palju muu kohta siit.

Ka minu imeliste kaneelirullide retsepti on vaadatud tuhandeid kordi. Nii et midagi siit ikka leiab! 😉

Kuigi rohkem loon ma pildi- ja videomaterjali oma IG ja Youtube kontol @paulalill. Sealt leiad ka palju infot naha- ja kosmeetikatoodete kohta.

Mine piilu retsepte siin!

Meie uus ja värske köök!

Loe meie reisiblogi

Meie köögi maksumus?


KANEELIRULLID

OH THOSE AMAZING BUNS

Vaja läheb...

  • 5O g pärmi
  • pool suurt klaasi sooja vett (IKEA klaasid)
  • 1 suurt klaasi piima (minul on 350ml klaasid)
  • 100 g pruuni suhkrut + täidis 100g pruuni suhkrutPaula reisiblogi!

Rubi Platinum Spa Resort

Käisime selles hotellis teist korda. Ma ei ole kunagi nii väikese vahega ja veel samas hotellis käinud. Ilmselt pidi jätma hea mulje? Just! Teistkordselt jättis väga hea mulje ka Smartlynx.

Oleme eelnevatel reisidel hilinenud ikka väga palju tunde, sel ja eelmisel korral oleme lendand ka nendega ning üllatuseks on neil uued lennukid ja väljusime lausa varem. Super! Kui soovid puhata luksuslikult, süüa rikkalikult, nautida imeilusat randa, ilusat vaadet, rohelust, sporti, palju tegevust lastele, täiskasvanutele AĺaCarte restoran, basseini ääres imeilusaid ja maitsvaid kokteile, siis see koht on Sulle täpselt sobilik....

Sinu uus kodu Haaslaval?

Rohkem infot majade ja paarismajade kohta SIIT.

MINU SUITSUPÄÄSUSÜDA KOTIKESED

KAITSTUD KAUBAMÄRK

Millest

Kui Sinu maailm läheb kokku minu omaga, siis oled üsnagi õiges kohas.

hoolid

Kasuta korduvkasutatavat kangast kotti ja lõpeta kilekottide tarbimine!

Sina

Hoia meie ilus Eesti puhtana!

#suitsupääsusüda

Rohelisem viis!

23.02.2018 öösel maalisin ma midagi kodumaist ja tähenduslikku, tähtpäevaks muidugi! Järgmisel hommikul heiskasin, mõnusasse paksu lumme kergelt lühema redeli abil, uhkelt lipu. Maal sai nimeks Suitsupääsusüda, mis on ühtlasi ka kaitstud kaubamärk. Süda Eesti lipu värvides sümboliseerib armastust kodumaa vastu ning südame saba on inspireeritud Suitsupääsukesest. Mu väga toreda sõbra ja fotograafi, Rein Leib, abil pildistasime maali üles. Edasi läks kodumaine süda juba väiksematele ja suurematele kangast kottidele prindina. Hoiame loodust ja kanname uhkusega Eesti südant! #meieeesti

Helkur!! Ole nähtav!

Super äge! Täienda enda kogu ja ole hämaral ning pimedal ajal nähtav või tee hoopis, võimalik et elupäästev, kingitus oma armsamale, sõbrannale, emale, isale, vanaemale... Lapsele trenni! Kui lahe idee!
40 x 45 tugev kott, helgib kogu koti ulatuses (v.a sang), on krõpsuga suletav ning kanna uhkelt meie omi lipuvärve! #suitsupääsusüda Eesti disain, kaitstud kaubamärk!

Contact me

Kui soovid koostööd, koolitust, või oled huvitatud tootefotodest, siis võta minuga üheldust - info@paulalill.com

#collaboration # nikon #photography #contentcreator #dreamhuntermarketing #marketing

LIITU UUDISKIRJAGA JA VÕIDA AUHINDU!

Ära jää ilma sooduskoodidest, uutest postitustest ja mängudest!

Et osaleda loosimistes, kinnita oma uudiskirja liitumine! Auhinnad ja tingimused on leitavad lehekülje lõpus (mängu tingimused)!

LIITU UUDISKIRJAGA JA VÕIDA AUHINDU!

Ära jää ilma sooduskoodidest, uutest postitustest ja mängudest!

Et osaleda loosimistes, kinnita oma uudiskirja liitumine! Auhinnad ja tingimused on leitavad lehekülje lõpus (mängu tingimused)!

en_USEnglish