SWEET

OLED SATTUNUD MINU MAGUSALE LEHELE!

KANEELIRULLID

Cinnamon buns!

Need imelised kaneelikad! Mine ja loe millist kaneeli mina kasutan?! Kaneelirullide tegemine võtab tegelikult nii vähe aega ja ahjusoojad oma tehtud on PARIMAD!

Eriti tore viis lastega aega veeta!

Lihtne

Ps. Olen teinud ka laktoosivabaks selle retsepti, asendades tavalise piima Alpro mandlipiimaga ja Tere laktoosivaba võiga! Nii saad teha laktoosivabad kaneelisaiad!

SOOLAKARAMELL

Tükike taevast!

Soolane ja magus koos! Mida veel elult tahta! Kui valad oma kaneelikad sellega üle, on nad ülimalt mahlased ka järgmisel päeval! Imeline!

Lihtne

Vähe koostisosi ja tegelikult ülimalt kerge valmistada! Soodne!

KRINGEL

Traditsiooniline

kringel, mile saad eriliseks muuta igasugu kreemiste, suus sulavate täidistega. Mida aga ma siia kirja ei pannud, lisa! Lihtsalt muuda elu maitseküllaseks ja NAUDI!

Siin

retseptis on õpetus karamelli ja soolakaramelli ülilihtsa täidise valmistamiseks! Alati ei pea jalgratast leiutama. Meie pere lemmik on veel

kaneeli-õuna-mee kringel.

KAERAKÜPSISED

Täis energiat!

Võid teha ka batoonikesed!! Ülimõnus amps! Mõtlesin, et kaua ma sinna külmkappi piilun, teen hoopis sellised tervislikumad ampsud! And it works!

Sul on vajalik kapis olemas!

Kui Sul mõningaid asju pole, mida mul oli kapis sel hetkel, siis lihtsalt asenda need! Põhimõtteliselt on need küpsised alati jääkidest ja põhjadest tehtud. Saad lahti seisvast kaerahelbe pakist jpms..

TUMMINE BROWNIE

Mida saad muuta

igal küpsetamisel! Mine ja loe ning muuda vastavalt oma maitsele, kas marjasemaks, hapukamaks, šokolaadisemaks, tummisemaks...

Ülilihtne!

Ülilihtne brownie! Hoia tume šokolaad ja võid varuks, muu vajalik on tavaliselt alati olemas, ning kui külalised ootamatult saabuvad, kiire kokku segamine ning ahju!

SOOLASELT MAGUS

Väga maitseküllane

Twixi taoline korralik energiaboost!

Kindlasti võtab ära magusaisu!

Võta kaasa!

Need ruudukesed hakkavad veidi sulama vähehaaval, aga võta tööle või enne trenni kerge amps ja saad sellise MEGA laengu! Kui Sul on kodus ülihelikiirusel sirguvad teismelised, kes ei saa millestki isu täis, siis tee neile neid energiapomme!

TERVISLIK KOMPOTT

Siin on kõike!

Võid võtta malli minu retseptist, AGA saad alati enamus komponente asendada, millegiga, mida Sul on kodus juba olemas! See on selline lõppude ära kasutamise kook!

Tervislikud komponendid..

Sisuks on kõik pigem tervislikum ja meenutab konsistentsilt ehk keeksi. Söö julgelt kommi asemel!

etEstonian